2726
عنوان

بلد های بافتنی بیاین لطفاً 😇

173 بازدید | 12 پست

دوستان من این مدلو میخوام برای همسرم هدیه ببافم و یاد ندارم کاملاً، یه قسمتی رو متوجه نمیشم، تو توضیحش اینو نوشته

«دو دانه را روی میل کمکی جلوی کار قرار دهید، دانه بعدی را از زیر ببافید و سپس دو دانه روی میل کمکی را از زیر ببافید 

و سه دانه را به راست بپیچانید، یک دانه را روی میل کمکی پشت کار قرار دهید، 2 دانه بعدی را از زیر ببافید و سپس دانه روی میل کمکی را از زیر ببافید. » 

نامفهومه برام، کسی میتونه کمک کنه بهم؟ 😇

اوف مخم رگ ب رگ شد😐

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عکسم لود نمیشه اونجا 😑😥😭

اشکال نداره سایت قاطی داره 🤗 عزیزم خیلی مدلها هستن با گفتن نمیشه مخاطب رو متوجه کرد من میگردم کلیپش رو پیدا کردم حتماااااا آدرس میدم بهتون 

اگه مدلای دیگه مدنظرتون هست بگید که من در حد توانم راهنمایی کنم 

زیاد پیچیده کرده تو نوشته ش من خوندمش میدونی چرا دونه تو میل کمکی میگیره؟ برا جابجا کردن دانه هاست مثل پیچ و گیس ...بعضیا مستقیم جابجا میکنن بعضیا تو میل کمکی میگیرن 

خودم اینو تمرین میکنم ببینم چه میشه 😊