2737
2734
عنوان

پلیس فتا

160 بازدید | 12 پست

شوهرم ازم شکایت کرده. فردا باید برم.

کسی رفته؟ چه جوریه؟

بخاطر اینکه عکس خودم رو تو پیج شخصیم گذاشتم. و اینکه میگه به مامانم توهین کردی.(من یه استوری گذاشتم منظورم ب مادر شوهرم بود ولی اسم نیاوردم)

شووووخی😕😕

فک نکنم عکس خودت رو گذاشتن جرم باشه هاااا

مادرشوهرت هم که اسم نیاوردی

الان با شوهرت تو یه خونه اید؟

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چی‌نوشته بودی حالا؟

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
2738
نه داریم جدا میشم برا مهریه و نفقه محکوم شده

آها

خب میخواد زورهای آخرش رو بزنه

زیر بار نرو اصلا که در در مورد مادرشوهرت بوده. 

عکس که شخصی بوده  اگه اسم مادر شوهرت هم نبردی  چیزی نمیشه

اسم نیاوردم خیلی ناراحت بودم نوشتم زنی که زندگیم رو سیاه کرد رو نمیبخشم. نوشتم پسری رو که بخاطر مادرش جوابم رو نمیده نمیبخشم

اسم نیاوردم خیلی ناراحت بودم نوشتم زنی که زندگیم رو سیاه کرد رو نمیبخشم. نوشتم پسری رو که بخاطر مادر ...

😓😓😓😓اگه پرسیدن بگو ی جمله بود ی جا خوندم نوشتم 😤😤😤

کاربر دلوینت هستم(یه مدت کاربریم دست یکی از دوستام بود که بهم پس داد❤)

خب عکس خودتو گذاشتی چه اشکال داره اینهمه ملت اینکارو میکنن هیچی نیست نگران نباش بعد توهین مگه اسم کسیو آوردی، وقتی اسم نیاوردی اگه سئوال کردن بگو من فرد خاصی مد نظرم نیست بعدش داره میترسونت بخاطر محکومیتش اصلا نترس

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما