2726
عنوان

مامانها چی بگیرم

86 بازدید | 8 پست

قطره آهن و مولتی ویتامین چی خوبه برای پسرم هفت ماهشه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
اهن فقط ایرانی  مولتی وینامین هم mim خوبه  بعداز مولتی ویتامینش یه تیکه میوه مخصوصا پرتغا ...

عزیزم دختر من الان ۵ماه و خورده ای فقط اد دادم بهش بنظرت زینک بدم؟ اصلا مو نداره چرا موهاش در نمیاد وزن گیریش خوبه ولی قدش و رشد موهاس نه

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم دختر من الان ۵ماه و خورده ای فقط اد دادم بهش بنظرت زینک بدم؟ اصلا مو نداره چرا موهاش در نمیاد ...

نه موبیشتر جنبه ژن و ارث داره  .بعدهم خیلی زوده برای زینک 

اگه شبا شیرمیخوره و زیاد بیدار میشه سعی کن ۶ماهگی قطعا شیر شبش و قطع کنی چون هم دندوناش و میپوسونه هم مانع رشدش میشه برای موهاش یکسال به بالا بهش پلاس زینک بده

نه موبیشتر جنبه ژن و ارث داره  .بعدهم خیلی زوده برای زینک  اگه شبا شیرمیخوره و زیاد بیدار ...

نه شبا شاید دوبار بیدار بشه ؟ مرسی عزیزم ممنون

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
اهن و ویتامین  ایرانی میدم. ازخانه بهداشت میگیریم. میریزم ته حلقش اب پشتش میدم. اروغ که زد بعد ...

پسرم بالا میاره

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
عزیزم دختر من الان ۵ماه و خورده ای فقط اد دادم بهش بنظرت زینک بدم؟ اصلا مو نداره چرا موهاش در نمیاد ...

زینک زوده. همان اد خوبه. واکسن6ماهگی زد اهن و مولتی. مو طبیعی الان پسرمن16ماهه تازه موهاش  رشدش خوب شده. یه جا مو داشت یه جا نداشت 😁😂 حالا پسراولم موداشت زیاد.    نگران نباش. زینک الان خوب نیست