2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

15 تومن آدامس به زور میدن

دیگه ایرانه دیگه 

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
2728
زیبا بود😁.دست سازه ها.میدونی چقدر سرش دقت میذارن و چقدر ظرافت به خرج میدن و چقد چیز باید بلد باشن ت ...

عه واقعا نمیدونستم ولی کلا ۱۵۰۰۰ شوخی بود😂😂

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
اره اون چشم کوچولوعا ‌ .تو قیمت گزاریش موندم

اونام بعضیاشون خیلی خوشگلن. اما این بهتره. 

واای ینی خودت درست کردی‌؟! 

سفارش هم قبول میکنی؟! 

منم میخوام یه دونه جفت همین. 

دستت طلا خانوم چقدر زیبا کارت خیلی ارزشمنده. آفرین هنرمند خیلی نازههههه

مرسی عزیزم . البته این مال خودم نیستا ولی نمونشو درست کردم برا خواهر زادم . فقط موندم قیمتای اینا چطوره تو اینستا خیلی قیمتا بالا و عیر منصفانس

اونام بعضیاشون خیلی خوشگلن. اما این بهتره.  واای ینی خودت درست کردی‌؟!  سفارش هم قبول می ...

ایشالا درسم تموم شه احتمالا سفارش بگیرم ولی الان وقت نمیکنم فعلا دارم رو سبکای مختلف نطرسنجی میکنم ک کدوما پر طرفدارترن . ایشالا درست کردم بهت خبر میدم

2706