2733
2734
ذکر شریف یا ودود برای رام شدن همسر خوبه زیاد بخون بهش فوت کن محبتش زیاد میشه عزیزم 

نادعلی میخونم مزمل میخونم صلوات کلی نذر از امروز یا ودود خوندم خودم یه بار از این دعاها حاجت گرفتم دعا کنید این بارهم بشه تا ۴۰روز دیگه تکلیفم مشخص میشه 

خسته شدم دیگه ۳ماهه نمیبینمش میدونم دوستم داره خودش میگه هنوزم میگه ولی نمیخواد ببینمش دستم هم به جایی بند نیس ....برام دعا کنید بچه ها خدا یه اراده قوی بهش بده و سر عقل بیاد 

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نادعلی میخونم مزمل میخونم صلوات کلی نذر از امروز یا ودود خوندم خودم یه بار از این دعاها حاجت گرفتم د ...

تو منی یا من توام نامزد من جوابمو نمیده صداشو سه هفته است نشنیدم منم کلی صلوات نذر اصلا جواب نمیده😭😭منم بلاتکلیف بودم گفتم بیا تکلیفم مشخص کن یا بریم سر زندگیمون یا تموم گفت هر وقت صلاح بدونم میام اما سه هفته است نیامده😭😭😭زنگم نزده

2728
اره 😭سه هفته است قهریم 

اگر خواهی کسی را محب خود گردانی بستان 41 دانه فلفل سیاه را چهار نوبت بخوان بر هر دانه فلفل یک مرتبه سوره قریش را و در آتش اندازد که از محبت بیم است دیوانه گردد و آنکس بی خود گردد و فلفل از آتش بیرون آورد تا هلاک نشود

عزیزم من چند نفرو دیدم از این کار  نتیجه گرفتن ان شاءالله شما هم نتیجه بگیری 

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
نادعلی میخونم مزمل میخونم صلوات کلی نذر از امروز یا ودود خوندم خودم یه بار از این دعاها حاجت گرفتم د ...

ان شاءالله با عافیت حاجت روا بشی عزیزم 

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
اگر خواهی کسی را محب خود گردانی بستان 41 دانه فلفل سیاه را چهار نوبت بخوان بر هر دانه فلفل یک مرتبه ...

ان شالله چشم انجام میدم به هر دونه فلفل ۴بار بخونم؟شب هم میشه مثلا امشب بخونم؟

2738
تو منی یا من توام نامزد من جوابمو نمیده صداشو سه هفته است نشنیدم منم کلی صلوات نذر اصلا جواب نمیده😭 ...

خدا نکنه جای من باشی عزیزم من همسرم اعتیاد داره قبلش میگفت نه میخوام طلاقت بدم نه میتونم ببینم به پای من میسوزی الانم که داره ترک میکنه گفتم برم ببینمش گفته نمیخوام فعلا ببینمش بلاتکلیف ترینم تو رو خدا برام دعا کنید برگرده 

دیگه دارم کم میارم ۱ماه دیگه باید صبر کنم تازه بیینم چی میخواد

انشاالله زندگیت اروم میشه عزیزم برات دعا میکنم

خدا نکنه جای من باشی عزیزم من همسرم اعتیاد داره قبلش میگفت نه میخوام طلاقت بدم نه میتونم ببینم به پا ...

حتما برات دعا میکنم الان دعای توسل میخونم شب چهارشنبه است میتونی الان بخون

الهی بمیرم ان شالله محکم برمیگرده دلم روشن دوستت داره میاد مال من بیشور نمیاد منو ببره 😔 التماس دعا برات دعا میکنم الان میخوای دعا توسل بخونم

حتما برات دعا میکنم الان دعای توسل میخونم شب چهارشنبه است میتونی الان بخون الهی بمیرم ان شالله محکم ...

دوستم که داره ولی دعا کن برگرده پیشم 

الکی فاز برمیداره تو حیفی فلانی 

میخونم برات عزیزم انشاالله که برمیگرده و مشکلتون حل میشه

واسه ازدواج همون جعفر طیار خیلی مجرب هست هر جمعه قبل اذان ظهر بخون ان شاءالله با عافیت خدا یه همسر خ ...

من اندازه شما مومن نیستم. یعنی.... 

خیلیزپرروم از خدا انتظار دارم صدامو بشنوه اما نماز نمیخونم؟ 

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
2706