2737
2734

سلام خانوما

دوشنبه به اميد خدا سزارين دارم

خيلي خيلي ميترسم

از دوران مجردي زايمان برام كابوس بود

چه طبيعي چه سزارين

دكترمم قبول نميكنه بيهوشي رو

ميگه بيحسي😫

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!

سه تاتوحید میخونم نماز حاجت پنجشنبه پس فردابخون راحت زایمان کنی

عزیزم اگه میشه دستت بزار شکمت دعاکن فاطمه بخت واقبالش بلندباشه ازدواج موفق کنه تروخدا

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خییییییلی راحته خیییلی نگران نباش اصلاااا نمیفهمی ... خداروشکر طبیعی نیستی😂

واي اصلا جرأت فكر كردن به طبيعي رو ندارممم

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
2731
سه تاتوحید میخونم نماز حاجت پنجشنبه پس فردابخون راحت زایمان کنی عزیزم اگه میشه دستت بزار شکمت دعاکن ...

خيلي ممنونم عزيزم

همين الان دستم رو گذاشتم رو شكمم و گفتم

دخترمم لگد زد 😍

واي اصلا جرأت فكر كردن به طبيعي رو ندارممم

یه دکتر که الان ایران نیستن میگفت ک طبیعی واقعا مشکل ساز در اینده ..البته درکل زایمان به هرروشی بدون مشکل نیست اما داخلی بدن با طبیعی داغون میشه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

من برات یه صلوات میفرستم انشاالله به سلامتی زابمان کنی شما هم برامن دعا کن زودی مامانه یه گل پسر سالم و صالح بشم .ده ماهه اقدامم فردا میرم کلینیک ناباروری😣😣

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2738
به سلامتی خوشبحالت تا اینجا رسوندی من وحشت زایمان زودرس دارم تاپیک درباره دردام زدم کسی هنو جوابمو ن ...

سلامت باشي عزيزم 

خيليييي دير گذشت ماه آخر

الان ميام تاپيكت گلم

یه دکتر که الان ایران نیستن میگفت ک طبیعی واقعا مشکل ساز در اینده ..البته درکل زایمان به هرروشی بدون ...

بله گلم دخترعموي دخترعمم پزشك زنان هست

يه حرفايي زد كه واقعا اصلا به طبيعي فكرم نميكنم

بله گلم دخترعموي دخترعمم پزشك زنان هست يه حرفايي زد كه واقعا اصلا به طبيعي فكرم نميكنم

عه پس چرا انقد دکترا اصرار ب طبیعی دارن 

من خودم دوس دارم طبیعی باشم ولی سز میشم

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
من برات یه صلوات میفرستم انشاالله به سلامتی زابمان کنی شما هم برامن دعا کن زودی مامانه یه گل پسر سال ...

حتما عزيزم

دعا كردم تيكرت به انتها نرسيده باردار بشي و خيلي زود گل پسرت رو بغل بگيري گلم

حتما عزيزم دعا كردم تيكرت به انتها نرسيده باردار بشي و خيلي زود گل پسرت رو بغل بگيري گلم

ممنونم عزیزم

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
عه پس چرا انقد دکترا اصرار ب طبیعی دارن  من خودم دوس دارم طبیعی باشم ولی سز میشم

عزيزم گفت مجبوريم

طرح گذاشتن براي افزايش زايمان طبيعي 

خودشم سزارين كرده هر دو بچش رو

2706