2733
2734
عنوان

معجزه نی نی سایت

528 بازدید | 95 پست

سلام بچه ها  یه تاپیکی میخوندم اونجا استارتر گفت بعد 5 سال ناباوری بچه دار شده 😍 

یه تاپیک زده پربازدید شده و همه دعاش کردن همون ماه فهمیده بارداره

تو رو به خدا منم دعا کنین خیلی خیلی نیاز دارم منم منتظرم خسته شدم از انتظار نمیدونم قسمتم چیه😔😢ولی منم به دعا کردن خیلی اعتقاد دارم💔❤️😭

انشالله همه نبات های مامان ها سالم برن تو بغلشون نی‌نی منم همین طور 😍😍❤️😍🙏                                                                                                     عشق یعنی یه همسر مهربون با یه نی‌نی تو راهی😙😙❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کردم منو صدا زدی 😀 ایشالاه به زودی باردار میشی عزیزم

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2731

انشالله ک دامنت سبز بشه چله نماز حضرت رسول رو بگیر

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
2738

ممنون از همتون ❤️😭

انشالله همه نبات های مامان ها سالم برن تو بغلشون نی‌نی منم همین طور 😍😍❤️😍🙏                                                                                                     عشق یعنی یه همسر مهربون با یه نی‌نی تو راهی😙😙❤️

ان شاالله مصلحت باشه و دامنت سبز بشه عزیزم . امیدوارم خدا بهترینا رو برات بخواد .

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
پربازدیدت میکنیم 

🙏🙏🙏

2706