2737
2734
عنوان

مرمری ام.تلخ ترین روز سال من😭💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 10057 بازدید | 225 پست

انشالله خوب میشه براش صلوات فرستادم

اینجاارث پدر کسی نیست سایت عمومیه اون کاربرعقده ای که تندتندنی نی یاربرام تگ میکنی هروقت عقدهات خالی شدبگولطفا منوتگ نکنید واسه درس یه کاربرعقده ای هست دنبال حاشیه واسه منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم حال پسرت چطوره؟براش صلوات میفرستم انشالله خوب میشه

تب کرد ولی خفیف دارو ندادم دستو صورتشو شستم انتی بیوتیک جدیدشو دادم بدنش خنک شد فعلا خابیده منم نشستم بالا سرش هر نیم ساعت تب سنج میزارم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
عزیزم حال پسرت چطوره؟

تب کرد ولی خفیف دارو ندادم دستو صورتشو شستم انتی بیوتیک جدیدشو دادم بدنش خنک شد فعلا خابیده منم نشستم بالا سرش هر نیم ساعت تب سنج میزارم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738

من دخترم تو ۴ ماهگی هشت روز بستری بود بیمارستان.

هر روز باید رگ جدید میگرفتن برا سرم زدن ‌.دخترم رگش پاره میشد از پاش میگرفتن .انقد لحظه های بدی بود برام

خدا برا هیچ کس نیاره واقعا.بچم ۲۶ ساعت شیر نباید میخورد وگرنه امکان داشت خفه شه.خیلی سخت بود خدارو شکر گذشت

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ای خدا پسر ناز مظلوم🥺 خدایا به حق امام حسین همه ی بچه ها از هر بیماری شفا بگیرن طاقت ندارم این فرشته کوچولوها مریض باشن 

عزیزم بلا دوره برای این نازنین ده تا حمد خوندم لطفا برای سلامتی پسرکوچولو منم دعا کن

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂

بچه که بودم سه چهار روز تب شدید کرده بودم خوب نمیشدم همش توی خواب هذیون میگفتم مامانم میگه آب لیمو شیرین لیوان لیوان به زور به خوردم میداده پاهامو با سدر و ختمی میشسته ایبوبروفن میداده 

کلی آش و سوپ رقیق که عصاره ی گوشت گوسفند بدون چربی بوده با شیشه شیر بهم میداده 

پاشویه میکرده بالاتنمو توی پتو پیچیده بوده لرز میکردم همش 

خلاصه بهم ترنجبین داده بوده یک کوچولو شکمم که راه افتاده بوده تبم آروم آروم کم شده بوده 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

سلام عزیزم نگران پسرت بودم

اومدم دیدم بردی سرم زدی کار خیلی خوبی کردی چرا ناراحتی؟

تو تاپیک قبلی هم گفتم وقتی سرم میزنی خیالت راحته که آب بدن بچه خشک نمیشه و تبش زودتر قطع میشه.

نگران نباش انشالله حالش خوب میشه.

دکترا تشخیص ندادن برای چی تب کرده؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2706