2737
2734
عنوان

دستگاه لاغری

141 بازدید | 7 پست

خانوما کیا تا حالا از دستگاهای لاغری کلینیکا مثل آراف و  اینجور  چیزا استفاده کردن?چه مدت ادامه دیدین و چقدر نتیجه گرفتین?بعداز لاغری با دستگاه پوست باز ترک یا استرچ مارک برمیداره?

با زندگی نساز،زندگی رو بساز.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها من برای لاغری از دستگاه لاغری اوندا استفاده می کنم و خیلی راضی ام.... طوری که با 5 جلسه رفتن یک سایز کم کردم غذامم همونه فقط شبا سعی می کنم کمتر بخورم و از دکترم خانم دکتر مدعی نما واقعا راضی ام خیلی خوب و خوش اخلاق و منصفن

من تمام این دستگاه هایی که اسمشو بردیو امتحان کرذم ولی فایده ای نداشت راستش، یکی از دوستام پیش دکتر داریوش نادری که دستگاه اوندا رو داشتن برای لاغری بازوش رفته بود و راضی بود، منم گفتم دیگه اینارو امتحان کردم اونم امتحان کنم بلکه فایده داشت، من برا قسمت ران میخواستم، واقعا خیلییی فرق کرده بعد 2 جلسه و قصد دارم بازم ادامه بدم

سلام

من ۲ سال پیش در تهران کول تک انجام دادم و کار هر روزم شده غصه خوردن 

من شکم و پهلو خیلی خوش فرمی داشتم برای کم کردن ۳ ۴ کیلو از وزنم و اندازه گیری مقدار چربی و عضله بدنم پیش متخصص تغذیه رفتم خیلی سریع و در عرض دو ماه به وزن ایده آل ام رسیدم ولی دکتر به من گفتن چربی شکم پهلوتون خیلی زیاد و عمقی هستش بهتره کول تک کنی که اگر یک روز خواستی زایمان کنی شکم نیاری. منم خیلی رو شکم حساسم خیلی. سریع رفتم طبقه بالا وقت گرفتم و برای هفته بعد بهم وقت دادن وقتی انجام دادم دیدم شکمم یه تیکه آویزون اومده بیرون. گفتن این چربی های بدنتون هستش دفع میشه اگر نشد بازم بیاید بعد از دو ماه دیدم شکمم به حالت قبل برنگشت کارم همش شده بود غصه خوردن. برای بار دوم رفتم بدتر شد. الان کل شکم پهلوم نا هموار شده و شکمم دچار جدایش شکمی شده مثل یه تیکه گوشت سفت جلو مونده و راه حل درمانشم فقط ابدو هستش😭دوستان تو رو خدا اگه خواستید هر کاری کنید قبلش تحقیق کنید ببینید چه عارضه هایی داره. کار هر روزم شده غصه خوردن بعداً فهميدم كلينيک برای خود دکتر بوده و به خاطر اینکه پول به جیب بزنه اینکارو کرده😭😭 من فقط عضو شدم که حداقل بتونم کسایی که پیاممو میخونن منصرف کنم تا به بلای من گرفتار نشن. لطفاً فریب تبلیغاتو نخورید

2738