2737
2739
عنوان

ب نظرتون مردی ک تا الان ازدواج نکرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2199 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه یه چیزی بگم استارتر، بنظرتون یه آدم تصمیم بگیره تا آخر عمر با فکر عشقش زندگی کنه عجیبه؟ 

یعنی تو تخیلاتش؟ اره میشه من کلا تو تخیلاتم زندگی میکنم  با ادم های متفاوت

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
آدمها متفاوتن گلم،بعضی افراد مجردی راحتن.

خب همه مجردی راحت ترن،ولی روال زندگی همینه دیگه،بعد این همه آدم مشهور مجرد باشن عجیبه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2731
ای بابا خب من جیکار کنم موردهایی ک من میخوام شرایطشون خوبه جوون نیستن

بنظرم معیارات عاقلانه نیست،شرایط خوب حتما منظورت وضع مالی خوبه،اخلاقم واست مهمه یا نه؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
خب همه مجردی راحت ترن،ولی روال زندگی همینه دیگه،بعد این همه آدم مشهور مجرد باشن عجیبه

خوب این تفکر که همه باید ازدواج کنن و بچه دار شن اشتباهه،شاید کسی انتخابش تجرد باشه و روال زندگیش روال تعیین شده توسط جامعه نباشه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
یه خودی نشون بده پیشش بفهمه بهش علاقه داری بدونه بزرگ شدی خانوم شدی جلب توجه کن براش

ایران اصلا نیس ولی قراره ی بار بیاد ایران 🤦🏼‍♀️ اصلا تا حالا همو ندیدم فقط تو اینستاگرام دنبال میکنیم همو چیکار کنم اخه باور کن به ته خط رسیدم ک اینجور فکر میکنم هر شب دعا میکنم بمیرم 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
بنظرم معیارات عاقلانه نیست،شرایط خوب حتما منظورت وضع مالی خوبه،اخلاقم واست مهمه یا نه؟

اره من پول برام مهم نیس اینکه خارج از کشور زندگی میکنه و تحصیلکرده اس اخلافشم خوبه و گرنه پولدار نیستن معمولین

2706