2410
2553

منو همسرم ۵ساله ازدواج کردیم و دوتاپسر داریم،

زایمان دوممو تازه انجام دادم،والآن خونه پدرمم چندروز،

من همسرمو دوس دارم ولی اون سرد و بی محبت،

مثلا چندوقت پیش سرکاربود سالگرد ازدواجمونو توپیام تبریک گفتم ولی ج نداد،بعدشم ک اومد خونه ب رو خودش نیورد،

یا براش اس عاشقونه میفرستم وقتی نیست خونه ج نمیده،یا تو خونه میرم سمتش استقبال نمیکنه،رابطمونم کم،بیشتر وقتا من میرم سمتش

منم حس میکنم خودمو کوچیک میکنم،

گاهی دلم میخواد برم بغلش بوسش کنم،ولی یاد سردیش ک میفتم نظرم عوض میشه،

عصبانی میشمو ازش تنفرپیدامیکنم

نمیدونم چجوری رفتارکنم،خیلی دلم میگیره ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شوهر منم همینطوره دقبقا

شما میگی اکثر وقتا تو راططه سمتش میری

من همیشه پیش قدمم

اول ب این فکر کن ک طبعش ی آدم بی عاطفه خسته اس

سوداویه.بعدم ب این فک کن ک 1 عمر اینجوری رشد کرده. بعد مشاوره برو. بعد باخودش حرف بزن ک دوست داری چطور بهت محبت کنه. بعدم هربار از دستش ناراحت شدی با روی خوش بس بگو

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2714
باهاش حرف بزن تو زندگی مشترک واقعا غرور معنی نداره  شاید از نظر مالی یا تو محل کارش تو فشاره& ...

آخه هرچقدرم تو فشارباشه یعنی نمیتونه ی جواب پیام منو بده،

کلا خودش سرش توگوشیه،

جواب پیامای رفیقاشو میده

عزیزم خب بعضی مردا درونگران تو صحبت کردن چجوریع؟باهم زیاد حرف میزنین یا نه

نه اتفاقا آدم اجتماعی هست،تو جمع دوستان خیلی خوشرو و خوش صحبت ولی تو خونه همش سرش تو گوشی یاتلویزیون

آخه هرچقدرم تو فشارباشه یعنی نمیتونه ی جواب پیام منو بده، کلا خودش سرش توگوشیه، جواب پیامای رفیقاش ...

نمیدونم واقعا

به نظرم خیلی منطقی بشین باهاش حرف بزن بگو مشکلت چیه

نذار فاصلتون بیشتر شه

باهاش حرف بزن تو زندگی مشترک واقعا غرور معنی نداره  شاید از نظر مالی یا تو محل کارش تو فشاره& ...

اینکه همش من برم سمتش خوب بهم برمیخوره،یا بعضی رفتارامو بی جواب بذاره

،یعنی واقعا من برا اون ارزشی ندارم،حس میکنم مثل زنای خراب ک میفتن دنبال ی مرد هستم

نه اتفاقا آدم اجتماعی هست،تو جمع دوستان خیلی خوشرو و خوش صحبت ولی تو خونه همش سرش تو گوشی یاتلویزیون

ببین عزیزم من طبق اون چیزی ک خب خودم تجربه کردم ی چیزی بهت میگم سعی کن خونه رو براش جذاب کنی

یجوری ک کیف کنه باهات باشع وقتی سرش گرمه گوشیه برو سرتو بزار رو پاش خودتو براش لوس کن یادش بده

امیدوارم ک زود زود بشع همون چیزی ک میخای

💚🌻کاش تیکرم واقعی بشه
اینکه همش من برم سمتش خوب بهم برمیخوره،یا بعضی رفتارامو بی جواب بذاره ،یعنی واقعا من برا اون ارزشی ...

بلانسبت عزیزم

ببین مرد جماعت همینه بعد ی مدت کلا اون ذوق اول رو نداره

بعد زایمان که دیگه بدتر 

اگه از اول ازدواج همین بوده که هیچ 

اگه تازگی سرد شده قطعا بدون دلیل نیست

اینکه شما میری سمتش به نظرم خیلی بزرگواری زندگیت برات مهمه میخوای تلاش کنی برای بهبود وضعیت 

ببین عزیزم من طبق اون چیزی ک خب خودم تجربه کردم ی چیزی بهت میگم سعی کن خونه رو براش جذاب کنی یجوری ...

مرسی عزیزم،

من خودم ظاهرم خوبه،

وقتی ب خودم میرسم هم ک خیلی بهترمیشم.

ولی تاحالا توجه خاصی نکرده وقتی ب خودم میرسم،

حتی شده وقتایی ک خودمو براش آرایش میکنم وآماده میکنم،میبینم بی تفاوت دیگه اینکارو نمیکنم

2706