2726
عنوان

بیاین یه چیزی بگم کرک وپرتون بریزه😂😂😂😁🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 95 پست
به چی میگید عاقل و بالغ؟ یعنی چیکاز میکنه ک بچه 12 ساله عاقل و بالغ و وقت ازدواجش باشه؟ 

اقا بچه ی من نیست ک😂چیزی ک ازش دیدم میگم

من ۲۱ سالمه مجردم خودم

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاقل و بالغ که نیس چون ازدواج کرده اینجوری دیده میشه خانما وقتی ازدواج میکنن چندسال بزرگتر از سنشون دیده میشن جاری من با من 3 سال تفاوت سنی داره اما چون اون 10 ساله ازدواج کرده و دوتا بچه داره سنش خیلی بیشتر از من دیده میشه , خانما بعد ازدواج زوداز اون حس و حال جوونی میفتن 

اقا بچه ی من نیست ک😂چیزی ک ازش دیدم میگم من ۲۱ سالمه مجردم خودم

نگفتم بچه شماست 

فقط خواستم معیارتونو بدونم... 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
به چی میگید عاقل و بالغ؟ یعنی چیکاز میکنه ک بچه 12 ساله عاقل و بالغ و وقت ازدواجش باشه؟ 

ینی مو رنگ کرده طلا دستش کرده سوتین اسفنجی جکدار ۳سایز بزرتر از خودش میبنده کفش پاشنه دار میپوشه😂😂😂

تصور دیگه ای از عاقل بودن دختر ۱۳ ساله ندارم

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁

والا نمی دونم چه جوری رابطه دارن با بچه 12 ساله 

فک کن تو سیزده سالگیم بزاد 

یه جور بچه فروشی دیگه خرجشو ندارن بدن میدن به کسی دیگه

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
سیزده ساله ی ما ک فقط واسه زبون درازی خوبه ن عاقله ن بالغ شما چی دیدی تو دختر ک با ۸ سال تفاوت سنی ...

نمیدونم اصلا یه برخوردی میکنه با خواهر شوهرو مادرشوهرش تو دل همه جا باز کرده

من ۲۱ سالمه هنوز کارتون میبینم هیچی بلد نیستم

ینی مو رنگ کرده طلا دستش کرده سوتین اسفنجی جکدار ۳سایز بزرتر از خودش میبنده کفش پاشنه دار میپوشه😂😂 ...

سکوت میکنم ک این سکوت منطقی تره😂😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نگفتم بچه شماست  فقط خواستم معیارتونو بدونم...

توضیح دادم تو کامنتا😂

ما رسممون کلا اینه دختر بالای ۲۵ ازدواج میکنه

این موزد تو فامیل دورمون دیدم گفتم بگم بهتون

اخه  من تا این سن ب ازدواج فک نکردم حتما یه خصوصیت خاص داره ک مامانش فک کرده وقت شوهرشه😏

اصلا قید اپیلاسیونو زدم با این خبرت

خدا رو شکر ‌دیگه‌نمیخواد برم پول بدم‌لیزر‌کنم برای منکه ریشه پشم.ام هم نابود شد😂😂😂😂

نمیدونم چرا تمام دهه هشتادی ها رو جوجه های ناسازگاری فرض میکنم و هیچ تصور دیگه‌ای ازشدن ندارم

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁

حاجی 

پششمام

برگام

کرکام

پوستام

۱۲ساله‌چی میفهمه از زندگی این الان اصلا پریود شده

زناشویی میددونه با کدوم ز

من دیگه حرفی ندارم

رسما منه۱۹ساله الان ترشیدم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706