2726
عنوان

من ۱۸ سالمه شوهرم۲۱ کسی هس از ما کوچیک تر باشه؟🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2793 بازدید | 202 پست

هرکس توان جمع وجورکردن یه زندگی روداشته باشه ازبچگیش حتی عرضشوداره وبه سنم ربط نداره هرکسم نداشت به پای سن میذاره

هزاران طلاق ثبت شده درازدواج با سن بالاداریم

بلوغ فکری وجسمی وعقلی همه د ر30سالگی نیست 

بعضیا15سالگی هم بالغ میشن وعرضه شون ازصدتا زن30ساله واسه زندگی مشترک بهتره

سن تو ک خیلیارو دیدم ازدواج کردن ولی شوهرت کم دیدم

خوشحال باشی همیشه💞

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
افرین کوچولو 

شما ک بزرگی چ گلی ب سرت زدی حداقل خوب بود ادم متوجه حرف زدنش میشد ب بقیه توهین نمیکرد

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

در کل ک کار اشتباهیه ولی خب استثناهم هست بعضیام خوشبخت میشن اما نباید ترویج داد 

دخترا تو نوجوونی خیلی احساساتی ترن ممکنه از سر احساسات تصمیم اشتباه بگیرن و بعد پشیمون بشن

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
سن تو ک خیلیارو دیدم ازدواج کردن ولی شوهرت کم دیدم خوشحال باشی همیشه💞

مرسی عزیزمم😘

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
انشاالله عزیزم باید صبور باشی کلا زندگی اینا شما سنت خوبه منتها به نظرم برای اقایون این سن خیلی کمه ...

خب اخه شرایط شاید برای پسرشمافرق کنه شاید هنوزم ازنظرمالی و احساسی مستقل نشده ولی همسرم از۱۳سالگی استقلال مالی پیداکرده وهمونطورکه پدرم میگه کسی که استقلال مالی داره ازبچگی میتونه همون موقع هم استقلال عاطفی داشته باشه

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

حالا من با افتخار سنم میگم

۱۵ ساله برا عشقم جنگیدم 

۱۶ ساله نامزد کردیم

۱۷ ساله عقد کردیم 

الان که ۱۸ سالمه میخوایم عروسی کنیم 

زندگی ازدواج ربطی سن نیس 

سن فقط یه عدد همین 

مهم عقل شعور ادم که زندگی مدیریت میکنه 

مهم احترام محبت بین زن شوهر 

اگه بتونی زمان رو به عقب برگردونی ولی دلت نخواد چیزی رو عوض کنی میتونی بگی که خوشبختی!!
من یکبار یکی میخواست به زور حالیم کنه که کارت اشتباه بوده هرچی میگفتم الان خوشبختم و به هرچی خواستم ...

ولشون کن عزیرم حسودن حسود اون خانومه میگه فک میکنن ما بدشونو میخوایم اصلا فک نمیکنن ک دل میشکونن خب ک چی اصلا حرف تو درست چیکار کنیم الا عاشق شدیم زندگیمون خوبه بعضیا بچه ام دارن تو حسود چی میگی واقعا درکشون نمیکنم ب خوشبختی دیگرانم چشم دارن

2706