2737
2734

من خیلی وابسته ب مامانمم،ینی به شدت از دوریش عذاب میکشم.عروسی کردم ولی دلم میخاد هروز ببینمش،ولی از اون طرف نگران شام و ناهار شوهرمم،نمیشه ک دایم اونجا باشیم تازه بابام خرج خورد و خوراکمونو بده.بنظرتون چیکارکنم ک هروز ببینمش مامانمو؟؟؟؟بخدا دارم با گریه تایپ میکنم.کیا هروز میرن خونه مامانشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب چرا ازدواج کردی اصلا میموندی پیش مامانت

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2738

نمیشه ک 

اگه شوهرت هرروز بره خونه مامانش همه میگن بچه ننس و مرد زندگی نیست

هفته ای نهااایت دوبار کافیه اونم در حد سرزدن

من هفته ای دوبار میام پیش مامانم. اره قدیم مثل تو بودم کم کم عادت کردم. خداروشکر شوهرم مشکلی نداره میگه تمام هفته هم میخوای بری برو.

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
بخاطر این قضیه دارم ب طلاق فک میکنم،شوهرمم دوسش دارم.دارم دق میکنم😔😔😭😭

من مادرندارم😭😭😭

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706