2410
2553
عنوان

لباس های عزیزانی که فوت شدن رو چکار کنیم؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3128 بازدید | 138 پست
خب گرونن الان چند ساله نخریده داشتم مبخریدم

😔ناراحت شدم خودمون مقصریم واقعا متاسفم من امروز رفتم بازار ۵۰۰تومن بردم دیدم برنج شده ۳۰۰تومن روغن شده ۵۰ تومن ما از کجا بیاریم واقعا از خوراک افتادیم خرج ماشین و لباس و اینام موندیم شوهرم ماهانه ۲۱ تومن کار میکنه 😔مگه چقد فشار دلارم روز ب روز میره بالا 

فوت شدہ😥

اره☹ تنها چیزی ک ازش برام مونده همینه با یه دنیا خاطره

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی که نسبتا نو بودن دادیم به یه ادم مومن فقیر که وقتی نماز میخونه بپوشه لباس نوها رو هم دادیم به نیازمند بقیه هم که بدرد نمیخوردن انداختیم دور بعضی چیزا رو هم یادگاری برداشتیم

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2456
بارش تو اون دنیا از ماها سبکتره. خدابیامرزدش

والا...

الان ثروتمند میمیره واسش توامامزاده ها قبر میلیاردی میگیرن ...واسه پز دادن

در حالیکه اون مبلغ میتونه زندگی خیلیارو تو این دنیا ودعاشون زندگیه مرده رو تواون دنیا نجات بده

یعنی در عجبم که مرگ هم نمیتونه بعضیارو به خودشون بیاره که مهم اونجاست نه اینجا

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
واای چجوری دلتون میادبپوشین واقعا ادم مگہ میتونہ بدہ بہ نیازمندبابا

عزیزم گفتم من تجربه از دست دادن عزیز رو ندارم اما حس میکنم که بهم آرامش میده پوشیدن لباس کسی که دوستش دارم،حس میکنم بهم نزدیکه،حالا شما اگه تجربه داری میگی نمیشه پس فرمایش شما متین تره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
اره همه چی چهار برابر شده از پارسال  عجیب نیست اصلن

منظورم بیشتر این بود چیزی که از رفتگان برامون میمونه بیشتر ارزش معنوی دارن تا مادی

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2714
بی بی جونم که فوت شد خدارحمتش کنه😔لباس نویی نداشت طفلی خیلی زجر کشیده بود.لباسشو خاک کردیم😔همش دوت ...

گریم گرفت 😔😭😭😭😭خدا رحمتشون کنه 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
منظورم بیشتر این بود چیزی که از رفتگان برامون میمونه بیشتر ارزش معنوی دارن تا مادی

😂😂😂😂😂😂

خب واسه من جفتش ارزش داره 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
وا خخخخخ

نخندین شاید واقعا توان خرید ندارن. وقتی یه کاپشن بچگونه الان 900تومنه. پس واسه یه کاپشن مردانه حداقل باید دوتومن هزینه کنند و تواین شرایط خیلیا دستشون تنگه

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
اره☹ تنها چیزی ک ارش برام مونده همینه با یه دنیا خاطره

وای خدای من روحش قرین رحمت الھی عزیزم خدابہ دلت ارامش بدہ انشالاخداکسی کہ لایقتہ سرراھت قراربدہ وبتونی باھاش خوشبخت باشی گذشتہ ھاروفراموش کنی

من کت شلوارا پدربزرگمو همرو دارم و پالتو ها و بارونی هاشو هم تو کمد خودم هستن هیچکدومو هیچ وقت دور نمی ریزم و اینکه  وقتی هم ازدواج کنم همه رو حتی کفشاشم با خودم میبرم 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2706