2737
2734

مثلا اول از یه ساک لوازم نوزاد خیلی خوشم اومد با اینکه کلی طرحای خوشگل بود همونو گرفتم اما الان پشیمونم میگم کاش یه چیز دیگه میخریدم😐

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکت باشه نی نی جدید،ببین تا میتونی لذتشو ببر،اگه واقعا چیزی که خریدی خوشت نمیاد خو بزارش دیوار ،برو اون چیزی که واقعا دوست داری بخر

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
خب اخه یه رنگ صورتی جیغ گرفتم طرح میکی موس😑

عه خوشگله که

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
خب اخه یه رنگ صورتی جیغ گرفتم طرح میکی موس😑

ببین باید برای بچه یه رنگ ملایم و آرامش بخش میگرفتی مثل یاسی کمرنگ یا نیلی که متفاوت میشد

ولی حالا عیب نداره خدتو اذیت نکن💕

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜
ببین باید برای بچه یه رنگ ملایم و آرامش بخش میگرفتی مثل یاسی کمرنگ یا نیلی که متفاوت میشد ولی حالا ...

خب همه چیشو صورتی ملایم گرفتم اما ساک اون رنگی نبود😕

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
هر کدوم بخری پشیمونی 

من هر چی خریدم راضیم و عاشقشونم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2706