2737
2734

هیچ جام جوش نمیرنه ،،

،ولی یکی دوساله که چونه ام مدام جوش میزنه!!!!بیشتر اوقات هم جوش های زیر پوستی بزرگ میزنه !!!!

کسی می‌دونه چرا چونه من جوش میزنه؟؟علتش چیه ؟؟؟؟

هورمونیه ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره برو تست هورمون بده، ریزش مو هم داری؟

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2728
باید چیکار کرد پس ؟؟؟ درمان خاصی داره؟

اول ازمايش كامل بده

اگه مشكل هورموني باشه دارو تجويز ميكنه برات جوشات محو ميشه

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
2738
آره برو تست هورمون بده، ریزش مو هم داری؟

بله خیلی زیاد 

یه مدت رژیم بودم می‌ریخت ،،،فکر کردم مال رژیمه !!!

ولی الان یه ساله رژیم هم نیستم ولی هروقت شونه میزنم ،،،برس پر میشه از مو 

منم جوش دارم تحت نظر پزشك دارم راكوتان ميخورم ديشب بينيم خون اومد 😐

راکوتان نخور ریزش مو میاره، جوش بزنی بهتر از اینه که موهات بریزه😑

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2706