2733
2734
شما علت سقطت چی بود

من کم کاری تیرویید شدید داشتم. البته رماتیسمم دارم. ولی دکتر میگفت علتش احتمال زیاد کم کاری تیروییدت بوده

البته ازمایش تخصصی رماتیسم و هفته اینده میدم بخاطر همینتابحال دارو نخوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کم کاری تیرویید شدید داشتم. البته رماتیسمم دارم. ولی دکتر میگفت علتش احتمال زیاد کم کاری تیروییدت ...

من خیلی درد شدید لگن دارم بعد قرص پردینوزلون ک میخورم اروم میشه فعلا از امروز دارم سرخود روزی نصفی میخورم تا شنبه نوبت دکتر دارم بنظرت ضرر داره میترسم اگه نخورم بچه سقط بشه

خدایا مواظب دخترم باش 
2731
2738
اگه بیماریتون نهفته هست یا دارو نخوردن شعله ور میشه حتما زیر نظر دکتر روماتولوژی و زنان باشید این هم ...

شنبه نوبت دکتر زنان دارم دکتر روماتولوژی هم رفتم برام ازمایش نوشته منتظر جواب ازمایشم 

خدایا مواظب دخترم باش 
اینارو برای من نوشته ببین

خیلی از ازمایشاتت بخاطر اینه که بارداری برات نوشته فقط چندتاش مربوط به رماتیسمه

اصلا نگران نباش. توکل کن بخدا. برا قرصایی هم که میخوری یه سرچی کن گوگل ضرر نداشته باشه بچه

خیلی از ازمایشاتت بخاطر اینه که بارداری برات نوشته فقط چندتاش مربوط به رماتیسمه اصلا نگران نباش. ...

ممنون عزیزم اره بهش گفتم باردارم اونارم نوشته کاش حداقل فاکتورهای اصلی روماتیسمو نوشته باشه درمورد قرص هم تو نت دقیق ننوشته ولی خیلی از نی نی سایتیها خوردن و مشکل پیش نیومده اونایی ک نخوردن باعث سقط شده

خدایا مواظب دخترم باش 
ممنون عزیزم اره بهش گفتم باردارم اونارم نوشته کاش حداقل فاکتورهای اصلی روماتیسمو نوشته باشه درمورد ق ...

عزیزم شما روماتیسم داشتین تو بارداری چه قزصایی خوردی گلم 

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی 
ازمایش دادم روماتیسم نداشتم

عزیزم می‌دونم تاپیک مال خیلی وقت پیشه منم سقط داشتم دکتر آزمایش برام نوشت که تو اون آزمایش گفت روماتیسم داری تا درمان نشه اجازه بارداری نداری گفتم ببینم اگه شما روماتیسم نداشتین پس چه مشکلی داشتین که دکتر اول گفته بود روماتیسم دارین من آزمایش anaدادم که مثبت بود از روتون دکتر زنان گفت روماتیسم داری خواهشاً اگه اطلاعی دارین در اختیار بزارین