2726

من نداشتم ولی همسایه مون داره و دوتا هم بچه آورده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من نداشتم ولی همسایه مون داره و دوتا هم بچه آورده

نمیدونی تو بارداری هم دارو مصرف میکرد من لگنم درد میکنه ازمایش روماتیسم دادم هنوز جوابش نیومده

خدایا مواظب دخترم باش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونی تو بارداری هم دارو مصرف میکرد من لگنم درد میکنه ازمایش روماتیسم دادم هنوز جوابش نیومده

عزیزم باعث سقط میشه ولی با دارو کنترل میشه. البته بعضی مدل روماتیسما میگن تو بارداری خوب میشه. 

2728

آره اگه نیاز باشه تو بارداری ام مصرف میکنن مشکلی نیست. میگن ممکنه رو بچه اثر بزاره اما دیدم هر کی نخورده بچش سقط شده

نه یه بار تعریف میکرد گفت اصلا نمیدونستم تا بچه م دنیا اومده می‌گفت مشکلاتی داشتم میرفتم دکتر میگفتن تو بارداری همه اینا طبیعیه تشخیص نداده بودن روماتیسمه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیزم باعث سقط میشه ولی با دارو کنترل میشه. البته بعضی مدل روماتیسما میگن تو بارداری خوب میشه.  ...

من باردارم بعد از قبل از بارداری باس ن چپم درد میکنه قبل بارداری رفتم دکتر بدون اینکه عکسی چیزی بگیره گفت سیاتیکه ولی خودم بعید میدونم خ دلشوره دارم ک نکنه روماتیسم باشه 

خدایا مواظب دخترم باش 
آره اگه نیاز باشه تو بارداری ام مصرف میکنن مشکلی نیست. میگن ممکنه رو بچه اثر بزاره اما دیدم هر کی نخ ...

چه دارویی میخورن منم ازمایش روماتیسم دادم ولی جوابش دبر میاد میترسم تا اونموقع اتفاقی بیوفته

خدایا مواظب دخترم باش 
چه دارویی میخورن منم ازمایش روماتیسم دادم ولی جوابش دبر میاد میترسم تا اونموقع اتفاقی بیوفته

چند تا داروهه. انشاالله که چیزی نیست تا جواب ازمایش بیاد صبر کن. یهوویی که چیزی نمیشه.

من خییلی نمیدونم. 

چه داروهایی هس

نمیدونم عزیزم. 

گلم شما تجربه سقط داشتی؟ 

من دوهفته ای هست سقط کردم یه ماهم بود؟ حالا نمیدونم کامل دفع شده یان. دکتر گفت یه کیست کوچولو تو پریودی بعدت میفته. 

میگم خطرناک نباشه یوقت بنظرت باید سونو بدم؟ 

نمیدونم عزیزم.  گلم شما تجربه سقط داشتی؟  من دوهفته ای هست سقط کردم یه ماهم بود؟ حالا نم ...

اره دوتا سقط داشتم نه خطرناک نیس پریودی بعدیت که گذشت برو سنو  منم اینطور بودم با پریودی بعدی یه تیکه اش دفع شد

خدایا مواظب دخترم باش 
2706