1874
1924
عنوان

یه سؤال بپرسم نخندین بهم 🙈🙈🙈🙈

215 بازدید | 17 پست

منظورازیک پیمانه ینی چقد؟؟؟

زمانی که از برادر مؤمنت به تو چیزی (و عملی) رسید که تو آن را بد می‌دانی، لازم است تا هفتاد بار برای آن عذری بتراشی. اگر برای او عذری نیافتی با خود بگو شاید عذری داشته که ما آن را نمی‌دانیم.

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

اون مقدارو بریزی توی پیمانه و بعد به موادت اضافه کنی

ممکنه بگید"سوپ شامه"یا بگید ما عاشق سوپیم ولی باید در جواب همتون بگم دوستان!من به این کمپینه به حق!هرگز خیانت نمیکنم سنگرمو رها نمیکنمو به تمام مادران سرزمینم میگم:سوپ شام نیست عزیزان،پیش غذاست!حتی اگه جایی باشه که سوپو به عنوان شام بخورن باز هم من از نظر روحی حس میکنم باید تا چند دقیقه دیگه غذای اصلیو بیارن پریشب رفته بودیم خونه عموم،سوپ اوردن.زن عموم خامه ریخته بود توش.امشب مامانم اومد ازش کم نیاره خامه شکلاتی ریخت توی سوپمون.گلاب به روتون الان اینو از بخش اسهالیای بیمارستان مینویسم پسر خالم همیشه سوپو بعد غذا میخوره بهش میگم آخه باهوش همه قبل غذا میخورن میگه:نه من بعد غذا میخورم تا اگه منافذی هم توی معده م خالی مونده پر شه یه بار هم مامانم سوپ درست کرد بهش گفتم مامان!خارجیا اینو به عنوان پیش غذا میخورنا.برگشت گفت بابات خارجیه یا اون عمه ت؟هرچی فکر میکنم میبینم لزومی نداشت پای عمه م رو وسط بکشه من خونه بابام که بودم همیشه میگفتم که سوپ یه وعده غذایی نیست.الان که اومدم خونه خودم هر خوراکی ای حتی پفک میتونه به تنهایی یه وعده غذایی باشه خدا مامانا رو حفظ کنه و بهشتیا رو شاد.یه صلوات برا خودت مامانت و من
یک پیمانه چی؟

مثلاآرد

زمانی که از برادر مؤمنت به تو چیزی (و عملی) رسید که تو آن را بد می‌دانی، لازم است تا هفتاد بار برای آن عذری بتراشی. اگر برای او عذری نیافتی با خود بگو شاید عذری داشته که ما آن را نمی‌دانیم.

یک پیمانه چی؟ اگه برنجه ک پیمانه پلوپز

اگه پخت و پز کیک و شیرینی و اینطور چیزاس یه لیوان دسته دار فرانسوی

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
1911

پیمانه نسبیه عزیزم یعنی مثلا اگر پیمانت یه لیوان ازین لیوان کوچیکا شکر باشه دو ا پیمانه یعنی دوتا همون لیوان آرد بریز یه همچینچیزی امیدوار منظورمو رسونده باشم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤

ممنون ازهمگی

یک پیمانه چی؟ اگه برنجه ک پیمانه پلوپز اگه پخت و پز کیک و شیرینی و اینطور چیزاس یه لیوان دسته دار ف ...

ممنون شیرینی منظورمه 

1826
پیمانه نسبیه عزیزم یعنی مثلا اگر پیمانت یه لیوان ازین لیوان کوچیکا شکر باشه دو ا پیمانه یعنی دوتا هم ...

۱/۲پیمانه آردنوشته چقدبایدبریزم؟

۱/۲پیمانه آردنوشته چقدبایدبریزم؟

از همین لیوان دسته دارا یک لیوان و .نصفی بریز و برای بقیه مواد هم پیمانت باید همین باشه

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤
از همین لیوان دسته دارا یک لیوان و .نصفی بریز و برای بقیه مواد هم پیمانت باید همین باشه

ممنون