2737
2739

دراز کشیدم رو تخت بعد یه دفعه انگار تخت می لرزید جلو عقل میشد من چشمام بسته بود ولی خودم رومیدیدم و بعد بلند شدم دیدم هیچ لرزه ایی تو تخت نیست 

(یکی گفت ناخواسته داشتی برونفکنی میکردی)

خوشحال میشم نظرتان یا تجربتون رو بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بسم الله

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

شبیه فیلما  شد 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

یه بار واسم پیش امد نمیدونم خواب بودم یا بیدار مامانم صدام کرد متوجه شدم ولی انگدر نمییتونستم بلند بشم انگار روحم یه جای دیگ بود خیلی ترسناک بود قلبم ریخت از وحشت خدا کنه تجربش نکنم دیگ

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738

قبلش به چی فکر میکردی اخه برونفکنی باید یه تمرگزی کنی بعد اتفاق میفته سریع برگشتی

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

من داشتم گلدونم آب میدادم بعد به یه جور بدی کاکاتوشم که رو به منظره بود روبه صورتم شد جیغ کشیدم هیشکیم باور نکرد بعدشم کاکتوس و دادم مادر شوهرم دیگه ام کاکتوس نمیگیرم

عزیزم قرصات یادت رفته😐

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

منم یاد یه اتفاقی افتادم شبیه این تقریبا

سالها پیش یه شب قهر کردم با مامانم اینا و رفتم توی حیاط خوابیدم روی یه تخت خواب فلزی توی حیاط

بعدش خواب بدی دیدم خواب دیدم یه جن داره تخت رو تکون میده و بهم می خنده.منم طبق معمول اینجور خوابها صدام در نمی اومد.عاقبت بیدار شدم و دیدم که تخت واقعا به شدت داره تکون می خوره و هیچ کسم اونجا نیست.فرار کردم رفتم داخل خونه.

بعدا اینجوری استدلال کردم که چون خودم داشتم از ترس توی خواب می لرزیدم تخت هم تکون خورده

2706