2737
2734
عنوان

شوهرم میگه بااااید سقط کنی نکنی عواقبش میبینی خودت☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 14686 بازدید | 520 پست
عزیزم شوهرتون آزمایش داده ...منم مشکل شما واسم پیش آمد بعد که بررسی کردم شوهرم واریکوسل داشت ونتیجه ...

عزیزم برای درمان ناباروری اونم آزمایش داد. تعداد و تحرکش کم بود. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
عزیزم برای درمان ناباروری اونم آزمایش داد. تعداد و تحرکش کم بود. 

دقیقا مشکل ما هم همینه...دیشب جواب آزمایش بعد از عملش رو گرفتم بعد از شش ماه از سه میلیون شده شش میلیون 😔..توکل به خدا

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای خیالم راحت شد..انشاالله خدا کمکت میکنه ... هروز از ائمه کمک بخواه..خودشون گفتن همه چیزتون حتی اب ...

اره خیلی زورگو هس اما قدرت وز ورش بالاتراز خدا که نیست ازخداواماما میخوام خودمو وبچه هامو درپناه خودشون نگه دارن

توام برام دعاکن بچم سالم وصالح باشه تا دربرابر شوهرمو ودیگران وخداوند رو سفید بشم😔

بچه‌دار شدن الکی نیس که

امادگی میخواد

شوهر استارتر حتما شرایط و امادگیش رو نداره، تو این وصع بچه دار شدن عین ظلم به اون بچه و به تمام اعضای خانواده اس

یه عده چنان جوگیر میشن و میگن موجود زنده‌اس و قلب داره، انگار گاو و گوسفندی که گوشتش رو‌ با لذت میخورن زنده نیستن، قلب ندارن، عاطفه ندارن، تمایل و عشق به زندگی ندارن

فقط جنینی که در حد چند تا تیکه گوشته و هیچ درکی از زندگی توی دنیا نداره، جون داره! 

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

فیلم ی ساکشن ببین  

جنین رو زنده زنده ...  

ان شالله به دل همسرت رحم بیوفته

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطا نیست.بارالها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود بصیرت و حجت روشنی که داد یار و مددکار باشد،عطا فرما. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان asfaa هستم.خداجونم شکرت
بچه‌دار شدن الکی نیس که امادگی میخواد شوهر استارتر حتما شرایط و امادگیش رو نداره، تو این وصع بچه د ...

سوره ی انعام آیه ی 151

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطا نیست.بارالها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود بصیرت و حجت روشنی که داد یار و مددکار باشد،عطا فرما. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان asfaa هستم.خداجونم شکرت
2738

بچه ها امروز شوهرم میگه اگر سقطش نکنی راهمون ازهم جدامیشه وباید تکلیف زندگیمونو روشن کنیم

میگه هیچ جوره زیربار بچه سوم نمیرم باید طلاق بگیریم😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢

2706