2703
2553
عنوان

بالاخره چه نوع قابلمه ای بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34992 بازدید | 184 پست
بچه ها استیل مگه بهش نمیچسبه ؟
کسی تا حالا توی ماهی تابه استیل نیمرو درست کرده و نچسبه !!!! ؟
یا تو قابلمه استیل برنج کته درست کرده و نچسبه ؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
بچه ها اینا قابلمه های وی ام اف اما همش استیله
http://www.chare.ir/index.php?dispatch=categories.view&category_id=2076&page=3&sort_by=popularity&sort_order=desc
بچه ها اینا قابلمه های گرین پنه....اما همش نوشته جنسش آلومینیومه فقط پوششش سرامیکه
http://www.chare.ir/index.php?dispatch=product_features.view&variant_id=1067&sort_by=price&sort_order=asc&page=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها نظرتون چیه آدم ماهی تابه که میخواد توش سرخ کنه و ممکنه بچسبه ازین گرین پن ها بخره و قابلمه که فقط برای برنج و خورش هست استیل بگیره و عمری ؟
2720
من که خودم ماهی تابه گرین پن نزدیک 2 ساله دارم خیلی راضیم می خوام برم سرویسشو بخرم شاید اونی رو بخرم که دسته هاش مشکیه چون دوست ندارم قابلمه دستش فلزی باشه هی باید دستگیره بگیرم دستم. ولی اینجا به نظرم قیمت سرویسها رو خوب زده من جمع کردم دیدم بالای 300 میشه سرویسش. اون ماهی تابه رو هم من خیلی ارزون خریدم اون موقع از تفال هم ارزونتر بود 11000 خریدم حالا چرا انقدر گرون شده.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
بچه ها نظرتون چیه آدم ماهی تابه که میخواد توش سرخ کنه و ممکنه بچسبه ازین گرین پن ها بخره و قابلمه که فقط برای برنج و خورش هست استیل بگیره و عمری ؟
فاطی جون من یک سال تحقیق کردم و آخرش به استیل و سرامیک رسیدم یه سرویس وی ام اف استیل گرفتم که عالیه و خیلی راضیم الان میخوام یه تابه گرین پن و یا یا یه سرویسش رو بگیرم دیگه ستم کامل میشه من خیلی تحقیق کردم پس شک نکن استیل رو با 6 تا قابلمه گرفتم 350
CafeMom Tickers
2714
پس موافقین آدم ماهی تابه که میخواد توش سرخ کنه و ممکنه بچسبه ازین گرین پن ها بخره و قابلمه که فقط برای برنج و خورش هست استیل بگیره و عمری ؟
دوستان اینکه چه قدرمضرباشه یا نباشه رو نمیدونم ولی منیزیم هم واکنش پذیری بالایی داره والومینیوم هم که دیگه همه میدونین!
البته بخوایم به این چیزافکرکنیم اصلا نباید زندگی کنیم !ولی به خاطر بچه هام خیلی حساس شدم که چی بخرم که کمترین ضرررو داشته باشه!
دلتنگم مثل مادر بی سوادی که دلش برای بچش تنگ شده اما نمیتونه شمارشو بگیره.

فاطی جون اصلا یدونه خش هم برنداشته تازه من آدم شلخته ای هستم زیاد مراقب وسایلم نیستم. خودشون که می گن با قاشق فلزی هم می تونی کار کنی ولی من اکثرا با چوبی کار کردم ولی داشتم ماهی تابه هایی که حتی با این قاشق چوبی ها به مرور زمان در اثر شستشو خش افتاده تازه من قابلمه های جهازم خیلی مارک خوبی بود ولی توی ماشین ظرفشویی داغون شد ولی این ماهی تابه تو ظرفشویی هیچ چیش نشد.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
من که کلا سرویسمو گرین پن می گیرم چه کاریه که دوجور بگیر برای برنج استیل بگبرم تازه استیل اگه حرارت زیاد هم بخوره بیرونش می سوزه دیگه تمیز نمی شه. نگهداری ظروف استیل خیلی سخته.
اگه تا الان معطل کردم یه کم بخاطر گرونیش بود سرویسش بالای 300 می شد ولی توی اون سایته قیمتها رو به نظرم ارزونتر زده حالا دوباره فردا پس فردا می رم یه سر به مغازش می زنم. 3 هفته پیش 10 درصد تخفیف داشت آخرین روز رفته بودم ولی اون قابلمه ای که من می خواستم سرویسشو نداشت.
2706