2410
2553
عنوان

زنگ زدن‌ به زن داداش

| مشاهده متن کامل بحث + 2317 بازدید | 115 پست

نمیدونم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ایرانی بازی همش تو رو تعارف پشت سر اه اه

آره والا

من خودم به شخصه اینجوری نیستم 

فقط با مادرشوهرم 😂دیگه اون از واجباته مجبورم روزی سه بار زنگ میزنه 

شوهرم تک پسره خیلی دوسش داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان واقعا باید زنگ بزنی

من بچه بودم پدرم مجبکر بود بره شهرستان برای کارش،واقعا ی کاری پیش میومد ادم توقع داشت از خانواده ها

حوصله ادم سر میره تو خونه

ی زنگ و حال و احوال ارزشت میبره بالا،،ی تعارف هم بزن که کاری داشتنم روشون بشه بگن

شاید باورت نشه ما انقدر محبت ندیدیم ی شب نصفه شب داداشم حالش بد شد،،کبود شد دیگه نفس کم اورد به عموم که دو تا کوچه فاصله داشت نگفتیم رفتیم در خونه همسایه ها

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2720

خب زنگ بزن حالشونو بپرس.اون اگ خودش بخاد خونه مادرت میره زورش نکنید.

من خودم کلا دوس ندارم تلفنی حرف بزنم بدم میاد.

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 

زنگ بزن اما خیلیییی اثرار نکن 

در حد متوسط اول احوال پرسی کن بعد بگو عزیزم کاری نداری برات انجام بدم الان ک داداشم نیست؟ بعد بگو اگه کاری داشتی رو من حساب کن و بوس بوس و خدافز

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2714

من نه خودم زنگ میزنم به خواهرشوهرا نه اونا زنگ میزنن بهم. فقط مناسبتای مهم. دیگه ازشون انتظار ندارم. بچم به دنیا اومده بود تا روز ۱۴ هیچکدوم نیومدن عیادتم یا اقلا دیدن بچه! فقط یکی دو بار زنگ زدن. منم مثل خودشون رفتار میکنم

واقعا ؟ قلبا دوست داریشون ؟

آره خیلی ...هر وقت میان خونمون کلی بهم کمک میکنن

باردار بودم شرایطم اضطراری بوداثاث کسی داشتیم اومدن کل خونمو چیدن تا چند روز برام غذا میپختن می آوردن که حتی نمی تونستم غذا بخورم لقمه می‌گرفتم میذاشتن دهنم ....با این وجود من خیلی زنگ نمیزنم همیشه اونا بهم زنگ میزنم منم خیلی دوستشون  دارم....می‌دونم که اگه هر وقت کاری داشته باشم خیالم راحته که برام انجام میدن اگه ازشون بخوام

یاابلفض یانی نمنه😨🤣🤣🤣گوتی اوپمخنن دوداخ قشح میندار اولار اتفاقا🤮

یالامیکی ریز اوپمخنن اولماز😁😁😂😒

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
2706