2733
2734
عنوان

زنگ زدن‌ به زن داداش

| مشاهده متن کامل بحث + 2319 بازدید | 115 پست
مثل ما 😂😂

من که یکی دوبار شب همسرم نبود ...میرفت به مامانش اینا و خواهرش میگفت برید پیش زن و بچم شب...اونام نمیومدن.‌‌‌‌..با اینکه بشون میگفت....من خیلی بدم اومد ازین حرکتشون و دیگه هرگز دوس ندارم بیان اینجورمواقع...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که یکی دوبار شب همسرم نبود ...میرفت به مامانش اینا و خواهرش میگفت برید پیش زن و بچم شب...اونام نم ...

راحت تر نیستی که نیان ؟

من دوست دارم هیچ کی نیاد

تنها راحت ترم

❤️❤️
2731
مامانم دوستش داره خیلی براش غذا میپزه براش سبزی و پیاز داغ و باقالی و‌... سفارش میده

مادرت می خواد روابطتون سر جاش بمونه. برای همین میگه زنگ بزن. به نظرم به احترام حرف مادرت زنگ بزن.

"راجع به" رو درست بنویسیم.

عروس وقتی وارد خانواده میشه ،دیگه عضوی از اون خانوادس مثل خواهرت.

مطمئن باش خوشحال میشه ،وقتی با یه تلفن کردن میتونی کسیو خوشحال کنی دریغ نکن🌼

اگر درمیان درد رشد نکنی،درد رشد خواهد کرد🌱🍊
2738
عزیزم مگه این عروسا چه گناهی کردن همه باهاشون دشمنی دارن؟ من خودم با عروسمون رفیق فابریکیم و با خوا ...

نه

خیلی زن ه خوببه

مودبه 

من دوستش دارم ولی دوست ندارم رفیق شیم

❤️❤️

استارتر ببین روحیه زنداداشت چجوریه..اینجا یکی گفته دوست دارم زنگ بزنه یکی گفته دوست ندارم..تو باید زن داداشتو بشناسی و تصمیم بگیری..من کلا قاطیم اگه تو این شرایط بودم هم دوست داشتم زنگ بزنه هم نزنه 🙄🙄بیچاره خواهرشوهرم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2706