2726
عنوان

من مهر سال98خواب خیلییی عجیبی دیدم ک تعبیر شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 100 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاش خواب بیبنی کرونا دیگه محو شده

مطمعنممممم میبینمممممممممم باور کن من پیشگو نیستمم ولی ی حس هاییی دارم بطور شگفت انگیزززززی شاهد تمام شدن کرونا خاهیم بوووددو اینو باور کنین و بگین یکی این حرف رو زد .کرونا دیگه داره پایان خورشو میاره تقریبا به آخرای شب و اول صب نزدیکیم حالا هر کی میخاد باور نکن

من خواب حضرت مریمو دیدم😐دیروز 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
رویای صادقه وجود دارد https://www.dadgaran.com/Legal-content/articleType/TagView/Tag/(1)

اره. من گاهی میبینم بعضی حرفا یا صحنه ها برام تکرارین

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

منم زیاد ازینجور خوابا میبینم ک بعدش اتفاق میفته مجرد ک بودم خواب خونه شوهرمو چندین بار دیدم ک توش زندگی میکنم در حالی ک اصلا نمیسناختمش خواب دخترمو دیدم قبل اینک اقدام ب بارداری کنم حتی صورتش دقیق همونه ک تو خوابم بود خواب بیماری شوهرمو دیدم

من کلا یه رویای صادقه داشتم اونم مرداد ۹۸ بود

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

این سر گوسفندا فک کنم فلش بک بوده به گدشته و واقعه سرهایی که اقا محمد خان قاجار باهاش کوه درست کرده

جدی نگیر

از اینده نیس

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706