1874
1924

دیدم توی زمین خالی رفتمممم ی محوطه بزرگ مث بیابون ملیونهاااااااااا سرگوسفند بریده شده خونی کف زمین خالی هستت طوری ک اوگ بیابون بزرگ جا نیست پاتو بزاری وای حالم بقدری بد بود .

دوستان من رویاهام بقدری درست و حقیقت گو هستند خودمم اعصابم خرابع

ی هفته مونده بود مامان بزرگم فوت شه بابابزرگم بهم تو خواب گفت ک اونم فوت شده بود

دوست دارم ببینم کی کرونا چجوری تموم میشه و اینم حتما بهتون میگم مسخره نکنین بخدا

تمام اتفاقات رو تو خواب میبینم و خودمم ناراحتمممم 

آینده کشور چی می شه؟

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922

خب الان تعبیر خوابتون چیه؟ 

کرونا؟ 

فکر کنم همه بمیرن شما بمونی آخر دنیا😂😂😂

من و همسرم از فروردین 98 منتظر معجزه ی خدا هستیم😍ما هر دو عاشق بچه هستیم ❤️عاشق فرزند دار شدن😘بزرگ کردن موجودی از جنس خودمون😊فرزندی که ثمره ی عشقمون باشه و از وجود هر دومون باشه😍گاهی دلم خیلی خیلی میگیره و جز دوستای نی نی سایتی کسی رو برای درد دل ندارم😘این زمان ها نیاز به همدردی و دلداری دارم🤗اگر به هر دلیلی حال من رو نتونستی درک کنی لطفا از تاپیک من، از کامنت من عبور کن❤️این بزرگترین لطفی هست که در حق من میتونی انجام بدی😘

دایی منم توی آبان پارسال خواب دید از در و دیوار زالو میاد 😐تعبیر شد دیگه

امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم 🌺🍃🍃*انتخاب سخت*مردی ثروتمند که زن و فرزند نداشت تمام کارگرانی که پیش او کار می کردند برای صرف شام دعوت کرد.و جلوی آن ها یک نسخه قرآن مجید و مبلغی از پول گذاشت و هنگامی که از صرف شام فارغ شدند از آن‌ها پرسید قرآن را انتخاب می‌کنید یا آن مبلغ پولی که همراه آن گذاشته شده است.اول از نگهبان شروع کرد؟پس گفت : انتخاب کنید؟نگهبان بدون اینکه خجالت بکشد جواب داد : آرزو دارم که قرآن را انتخاب کنم ولی تلاوت قرآن را بلد نیستم لذا مال را می‌گیرم چرا که فائده آن با توجه به وضعیت من بیشتر هست و مال را انتخاب کرد.بعداً از کشاورزی که پیش او کار می‌کردسوال کرد. گفت اختیار کن؟کشاورز گفت : زن من خیلی مریض است و نیاز به مال دارم تا او را معالجه کنم اگر مریضی او نبود قطعا قرآن را انتخاب می‌کردم ولی فعلا مال را انتخاب می‌کنم.بعد از آن سوال از آشپز بود که آیا قرآن یا مال را انتخاب می کنید.پس آشپز گفت : من تلاوت را خیلی دوست دارم ولی من پیوسته در کار هستم وقتی برای قرائت قرآن ندارم بنابر این پول را بر می گزینم. و در سری آخر از پسری که مسئول حیوانات بود پرسید این پسر خیلی فقیر بود پس گفت : من به طور قطعی می دانم که تو حتما مال را انتخاب می کنید تا اینکه غذا بخری یا اینکه به جای این کفش پاره پاره خود کفش جدیدی بخری.پس آن پسر جواب صحیح داد؟ درسته من نیاز شدیدی دارم که کفش نو خرید کنم یا این‌که مرغی بخرم تا همراه مادرم میل کنم ولی من قرآن را انتخاب می کنمچرا که مادرم گفته استیک کلمه از جانب الله سبحانه و تعالی ارزشمندتر از هر چیز است و مزه و طعم آن از عسل هم شیرین تر استقرآن را گرفت و بعد از این‌که قرآن را گشود در آن دو پاکت دید در اولین پاکت مبلغی ده برابری آن مبلغی بود که بر میز غذا بود وجود داشت و پاکت دوم یک وثیقه بود که در او نوشته بود؟به زودی این مرد غنی را وارث می‌شودپس آن مرد ثروتمند گفت : هر کسی گمانش نسبت به الله خوب باشد پس الله او را ناامید نمی کند.پس گمان شما نسبت به پروردگار جهانیان چگونه است؟‌ ‌🍃🌺🍃
1911
خب الان تعبیر خوابتون چیه؟  کرونا؟  فکر کنم همه بمیرن شما بمونی آخر دنیا😂😂😂

😂😂😂

اگردوستداری تو زندگیت معجزه بشه😊😊💚💚💚حتما کتاب"سلام برابراهیم"بخون عاشقش میشی🌹🌹💚💜💚💜😍😍😍🙏🙏🙏
1826
مهر دیدم خواب کرونا بود مادربزرگم دقیق اون وقت اون ساعت فوت شد .و خیلیییی چیزای دیگه

حالا نمیدونی کی این مصیبتا تموم میشه؟خواب ندیدی اخیرا؟

امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم 🌺🍃🍃*انتخاب سخت*مردی ثروتمند که زن و فرزند نداشت تمام کارگرانی که پیش او کار می کردند برای صرف شام دعوت کرد.و جلوی آن ها یک نسخه قرآن مجید و مبلغی از پول گذاشت و هنگامی که از صرف شام فارغ شدند از آن‌ها پرسید قرآن را انتخاب می‌کنید یا آن مبلغ پولی که همراه آن گذاشته شده است.اول از نگهبان شروع کرد؟پس گفت : انتخاب کنید؟نگهبان بدون اینکه خجالت بکشد جواب داد : آرزو دارم که قرآن را انتخاب کنم ولی تلاوت قرآن را بلد نیستم لذا مال را می‌گیرم چرا که فائده آن با توجه به وضعیت من بیشتر هست و مال را انتخاب کرد.بعداً از کشاورزی که پیش او کار می‌کردسوال کرد. گفت اختیار کن؟کشاورز گفت : زن من خیلی مریض است و نیاز به مال دارم تا او را معالجه کنم اگر مریضی او نبود قطعا قرآن را انتخاب می‌کردم ولی فعلا مال را انتخاب می‌کنم.بعد از آن سوال از آشپز بود که آیا قرآن یا مال را انتخاب می کنید.پس آشپز گفت : من تلاوت را خیلی دوست دارم ولی من پیوسته در کار هستم وقتی برای قرائت قرآن ندارم بنابر این پول را بر می گزینم. و در سری آخر از پسری که مسئول حیوانات بود پرسید این پسر خیلی فقیر بود پس گفت : من به طور قطعی می دانم که تو حتما مال را انتخاب می کنید تا اینکه غذا بخری یا اینکه به جای این کفش پاره پاره خود کفش جدیدی بخری.پس آن پسر جواب صحیح داد؟ درسته من نیاز شدیدی دارم که کفش نو خرید کنم یا این‌که مرغی بخرم تا همراه مادرم میل کنم ولی من قرآن را انتخاب می کنمچرا که مادرم گفته استیک کلمه از جانب الله سبحانه و تعالی ارزشمندتر از هر چیز است و مزه و طعم آن از عسل هم شیرین تر استقرآن را گرفت و بعد از این‌که قرآن را گشود در آن دو پاکت دید در اولین پاکت مبلغی ده برابری آن مبلغی بود که بر میز غذا بود وجود داشت و پاکت دوم یک وثیقه بود که در او نوشته بود؟به زودی این مرد غنی را وارث می‌شودپس آن مرد ثروتمند گفت : هر کسی گمانش نسبت به الله خوب باشد پس الله او را ناامید نمی کند.پس گمان شما نسبت به پروردگار جهانیان چگونه است؟‌ ‌🍃🌺🍃