2726
عنوان

اونایی که سبزه هستن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 39 پست

رژ لب گلدن رز مات شماره ۱۴ و ۱۲ بهم میاد.

البته به جز کالباسی بقیه رنگ ها هم با آرایش بهم میاد. ولی اون دو تا رنگ بدون آرایش هم به صورتم میاد

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
من سفيدم ولي شوهرم خيلي سبزه ست دعا كنيد بچمون حداقل گندمي بشه مثه شوهرم نشه😓

بله فهمیدیم شما یه خانم سفیدی که سبزه دوس نداری😑

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رنگای  جگری  قرمز و تیره بهم میاد ولی سنم و خیلی بالاتر نشون میده رنگای روشنم بهم نمیاد اصلا.پنکک یا کرم پودرم میزنم  خیلی سفید مصنوعی میشم هنوز نتونستم رنگ نزدیک به پوستم پیدا کنم

زخم ها حافظه دارند،آنها هرگز حرف ها و کلماتی که شنیده اند را فراموش نخواهند کرد.
2728
من رنگای  جگری  قرمز و تیره بهم میاد ولی سنم و خیلی بالاتر نشون میده رنگای روشنم بهم نمیاد ...

رنگ روشن خیلی جذابتر و جوونتر می‌کنه ها

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر

من پوستم گندمیه همیشه کرم شماره ۳میگیرم که دقیقا رنگ پوستمه چون سفید بزنی رو پوست گندمی زشت میشه رنگ رژ هم همیشه کالباسی و نسکافه ای میزنم از رنگ قرمز و زرشگی متنفرم 

خدایا پناهم باش 😍مراقب پسرم باش😍وآروزهای همسرم رو برآورده کن😍

کرم پودر روزانه اسنس میزنم..برای مهمانی و مجلس هم مک‌دارم.رنگی انتخاب میکنم که نهایت یک درجه یا دو درجه از پوستم روشن تر باشه گاهی هم همرنگ.فقط برام این‌مهمه که پوستم رو یکدست نشون بده..

رژ هم من رنگای بیشتر رنگ ها جز رنگای صورتی مات بهم میاد..ولی سرخابی یا هلویی نارنجی بیشتر بهم‌میاد

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2706