2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واه مگه میشه من همیشه مرتب بودم اون ماه تاخیرداشتم الان دیگه نمیشم اصلا

منم هیچوقت مرتب نبودم اره بعضیا اینجورین.

بچمو یک ماه و نیم حامله بودم نمیدونستم :/

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
2731
منم هیچوقت مرتب نبودم اره بعضیا اینجورین. بچمو یک ماه و نیم حامله بودم نمیدونستم :/

ياخداااا...بعد چجوري فهميدي

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
2738
بالا اوردم هی :)) بعد چون اقدام بودم رفتم ازمایش دیدم بعلهه

اوووو

حالا من از ترسم دارم ميميرم...

اينجا ديدم بعضيا پريود ميشدن تو حاملگيشون😞 دهنم سرويس شده از استرسسس پريودم شدم ولي باز ميترسم...

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
اوووو حالا من از ترسم دارم ميميرم... اينجا ديدم بعضيا پريود ميشدن تو حاملگيشون😞 دهنم سرويس شده از ...

نترس بابا. من رحمم نم پس نمیده :/ یعنی بچه رو هم رفتم تو ماه ده دردم نیومد اخرش امپول زدم اومد. کلا نه خون میده نه بچه😂

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
نترس بابا. من رحمم نم پس نمیده :/ یعنی بچه رو هم رفتم تو ماه ده دردم نیومد اخرش امپول زدم اومد. کلا ...

😂😂😂😂😂واي 😂😂😂طبيعي بود زايمانتون يني؟

2706