2737
2734
عنوان

بابا رفته اسنوا تلویزیون گرفته😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 26412 بازدید | 372 پست

خوش به حالت پدر داری و داره برات جهیزیه میخره 

خیلیا پدر ندارنو حسرت میکشن

باید دست بوس پدرت باشی که داره برات جهیزیه میخره طوری رفتار کن که بعد از ۱۲۰سال به خودت دمت گرم بگی که پدرتو ناراحت نکردی و قدرشو دونستی

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام بخرم پاکشوما میخواستم بخرم .هفت تومن بود سال پیش الان شده دوازده تومن.اون موقع الجی ۱۲ تو ...

اره منم پاکشومامیخوام پول همونم نیست

لطفالایک نکنید،ممنون
مگه تلوزیون با دختره ؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم شما چقدر پرویید من از خجالت یه استکانم نرفتم با مامانم بزا جهازم ...

من خودم رفتم پدر و مادرم فرهنگین زیاد سرمایه ای ندارن اما همه چی خریدن مارک ایرانی گشتیم قیمت مناسب و جنس خوب پیدا کردیم

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
2731

انث

قدر هم ناشکری نکنید و الکی پول آتیش نزنید من هم بچه بودم اینجوری فکر می کردم البته وقتی حدود ۱۰ سال اینا بودم ولی اونا فقط و فقط به خاطر شما زحمت میکشن و پس انداز میکنن نه واسه اینکه برید چه میدونم یخچال و لباسشویی و اینای بوش یا هر چی دیگ بخریدا نه بزای وقتی که اگه یه روز نباشن یه خونه ای باشه یه درآمده ماهیانه ای به شما برسه که یه قوت خن به ابروتون نیاد الان ما خداروشکر وضع مالیمون خوبه ولی هیچ وقت اینجوری پول رو آتیش نمیزنیم مخصوصا الان که واقعا بی ارزشه

باشه

فکر میکنی شوهرتو میشناسی بزار چند سال برید زیر یه سقف بعد بیا بگو میشناسمش خوب. اینقدر هم نگو پولداریم پولدار. حقوق یگ ماه پدر و مادرت هم بزارن روهم تو این اوضاع نمیتونن یه لباسشویی خارجی بخرن. دیگه باقی وسایل بماند. 

2738
عزیزم من مشکلم اینه خودمو بالا میدونم

چون خودتو بالا می‌دونی بقیه باید جورتو بکشن ؟! 

خودتو بالا ببین آفرین اما با دست رنج خودت با افکار و رفتار خودت نشون بده شأن بالایی داری 

فقط خدا ...
عزیزم من مشکلم اینه خودمو بالا میدونم

عزیزم تو اگه خودتو بالا میدونستی به یک سطح بالاتر از خودت در مسائل مالی میرفتی 

مشکلت اینه فکر میکنی چون بابات به قول خودت پولداره که به نظر من نیست اونم تو این شرایط تورم وحشتناک

پس باید همه چی رو برای شما خرج کنن

یاد بگیریم جهیزیه یک لطفه نه بک وظیفه

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
2706