2726
عنوان

بابا رفته اسنوا تلویزیون گرفته😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 26404 بازدید | 372 پست
به خدا منم كف كردم از اين تاپيك من ٥،٦ سال پيش كه گروني نبود جهاز خريدم ولي همشو ايراني خريدم همشم ...

بابا شرایط من فرق داره خانوادم‌پولدارن من خودمو بالا میدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا خوب حالا نگرفته توانشو ندارم خانوادم دارن نخرن پس پولاسونو چیکار کنن بزارن زیر قبر؟؟

وای وای خدا به داد پدر و مادره بیچاره ات برسه.

پسره خوب پرت کرده🙄

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2728
چقدر سخت مبگیری طفلک بابات.  حتما که وسایل نباید هزار سال کار کنن خراب شد شوهرت میخره.  ...

خانوادم‌پولدارن من خودمو بالا میدونم چرا شوهرم‌مالیشو نداره خودمم برم پایین باهاش؟

عزیزم فردایی وجود ندارع همه چی گرون میشه تازه فردا

همه میگن ال جی یا سامسونگ وسایلها ایرانی خوبی نیستن😣

عزیزم الان الجی و سامسونگ تحریمن،مطمعن باش اصلش بدگیرمیاد،برادرشوهرم چن ساله اسنوا داره راضیه ازش،منم میخام بگیرم،کیفیتش خوبه ک

وخداوند عشق را آفرید...
این تلویزیونه ندیدم کسی اسنوا بگیره

خواهر من اسنوا داره راضیه،،،ضمنا عزیزم ایران تحریمه ال جی و سامسونگها همه فیکن

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
نیست دیگه  اینایی ک بندر هستن همه فیک  تک و توکی اصل پیدا میشه

عزيزم من همسرم فروشگاه لوازم خانگي دارن وارداتي اصل هم موجوده اما اينقدر دزدي زياد شده بعضيا مارك ميچسبونن. فقط نبايد به هركسي اعتماد كرد همين

خداياشكرت....❤️ 
اهوم

عزیز منم تک دختر بودم و بابامم پولدار ولی هیییچ موقع چیزی نخاستم هرچی خریدن خریدن حتی سرویس خاب و مبل و اینام نخاستم فقط وسایل اشپزخونه و چیزایی ک عرفه .میدونم ک داشتن بگیرن و باید میگرفتن ولی خب زوری ب گردنشون نیس لطف کردن بهمون

💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم
خانوادم‌پولدارن من خودمو بالا میدونم چرا شوهرم‌مالیشو نداره خودمم برم پایین باهاش؟ عزیزم فردایی وجو ...

پس خوش به حال پسره بخاطر پدرزن پولدار اومده تورو گرفته.توام مونده بودی رو دست بابات حتما.حالم بد شد از طرز تفکرت

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2706