2733
2734
عنوان

پیشنهاد اسم بدین برای عسل

145 بازدید | 14 پست

خانمها برای یکی از فامیلامون که زنبور دار هست پیشنهاد اسم بدین رو عسلاش بذاره.. قشنگ باشه یعنی عسله؟ چی؟ خیر ببینین از جووونیتون 😁

همه دنباله اسم بچن..  تاپیکه مارو ☹️ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عسل طبیعی😐😐😐😂😂😂

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
2731
2738
عسل ملکه  ریق زنبور  😂

😐😂😂

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 

عن زنبور😂

اگ عسل مال ی گیاه خاص هست اسم همون گیاه رو بزارین مثلا عسل گشنیز

عسل تک

عسل راز

موم عسل

عسل کمیاب

عسل ملکه

عسل طبیعی یا روستایی یا اسم یه منطقه ک مخصوص عسله

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2706