2737
2739

والله من خودم بعد ده سال حس میکنم تازه چند ساله تونستم میفیت زندگی و رابطمون ببرم بالا.همسرمم دقیقا از وقتی من دارم جا افتاده میشم اونم انگار دارهبیشتر از زندگی لذت میبره.اونوقت چرا انقدر توی سایت میان ازدواج توی سن پایین میکنن.

@dastankhane93

چون افتخاری غیر شوهر کردن توو اون سن ندارن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا با ادم خوب اصلا بد نیست

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2738

این چیزا شخصیه هرکی نظر خودشو داره.

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

چون هر کسی یه اخلاقی داره 😊

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

دارن خودشونو گول میزنن و با جملاتی مثل خیلی هم خوشبختیم خودشون رو قانع میکنن😂 

مطمئنم الان سر و کله شون پیدا میشه و میگن نه ما خیلی هم خوشبخت و خوشحالیم 

باشه شما خوشبخت و خوشحال باش ولی این کار فرهنگ جامعه رو میاره پایین و توی کشور این چیزا رو جا می اندازه 

من موندم مادر پدر ها این وسط چه نقشی دارن🙄🙄🙄🙄

2706