2737
2739
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2216249 بازدید | 19745 پست
من دوتا تریر دارم البته تو حیا طن ...یه هاسکی بی خانمان ام 6 ماهه افتاده رو دستم میخواستم نیارمش خون ه اما چشای ابیش گولم زد..دتبال اینم واگذارش کنم .....انقدر زده بودنش از همه میترسید حیوونی الان بهتر شده اما هنوز یکم میترسه ..بیشعور امروز بوت 400 تومنیمو گاز گزفته پارش کرده به خونش تشنه ام الان
Shake it! shake it!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم امیدم به همینه که به مرور زمان بهتر شه

محلش خوبه بد نیست ولی تبلیغات نکردم هنوز
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
آخییییی هاسکی خیلی دوست داشتنیههههه دعواش نکنیاااااااااااا
کلا همه هاپوها عاااشقق کفشن
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2731
اگه خواستی بفروشی عکسشو واسم بفرست شاید از دوستام کسی بخوادش

یکی از دوستام دو تا هاسکی داره خووووووششششکلللل
شاید بازم بخواد
2738
بچه ها دیگه تو این تاپیک در مورد لاغری صحبت نمیشه؟؟

آخه دو سه صفحه اخیر فقط در مورد حیوانات بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی نچرال مکس خورده؟
قیمتش چنده؟
تاثیرش چطور بوده؟

منظورم اینه

http://www.slming.ir/%D9%86%DA%86%D8%B1%D8%A7%D9%84-%D9%85%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF-prod75197.html?uid=&sid=
لایکی جون چرا صحبت میشه عزیز بجز دو سه صفحه اخیر بقیه اش در مورد لاغریه

من این قرص رو نخوردم نمیدونم چطوره
لایکی جان من اولین بارمه که قرص لاغری میخورم من خودم پی ایکس رو دارم میخورم که از خیلی ها شنیدم خوب بوده...یکی دو هفته اول هم 2 کیلو کم کردم ولی الان نمیدونم وزنم چقدره
من 57 بودم 55 شدم
تینوئید و فیل اسلیم هم شنیدم خوبن
بازم حسابی تحقیق کن بعد خرید کن
2706