2726
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2214451 بازدید | 19745 پست
بچه ها عاشقتونم
خیییییییییییلی باحالید
افرودیت عزیزم یه قولی بهم میدی ؟
کمکم میکنی؟
من یه شرح حال از زندگیه قرصی کپسولیم میدم بعدش شما یه برنامه قرصی کپسولی جدید برای من تجویز کن.باشه؟
Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم یاسمین
من فقط و فقط بخاطر همین تاپیک تو نی نی سایت عضو شدم چون نظرات رو میخوندم اما بهم اجازه داده نمیشد که نظر بذارم. در ابتدا هم همین مسئله رو گفتم. اگر هم فکر میکنید که چون تازه وارد هستم نباید اینجا بیام و نمیخواید حضور داشته باشم با کمال میل میپذیرم .قصدم فقط کمک به دوستان بود که اشتباه نکنن وگر نه این 112 صفحه رو مو به مو دنبال نمیکردم.
2728
افردویت من که اینجا سندی چیزی ندیدم به نام کسی پس راحت باش
سوها مگه به چنگم نیوفتی
انیتا اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا دیگه نمیدونم چی بگم خودت حدس بزن
بازم نگفتین چی مصرف میکنید هههههههههههههههههههههههه
افردویت الان چی میخوری چقدر کم کردی
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
خوب افرودیت جان شروع میکنم
4سال پیش من برای اولین بار قرص خریدم .قرص تنوئید .عالی بود البته مراعات هم میکردم اما مانکنی شده بودم (حال میکردم) اما دیری نپایید که باردارشدم و همه خوش هیکلی ها از بین رفت و جز خاطره ای خوش چیزی ازش باقی نموند

بعد از زایمان والبته بعد از قطع شیردهی (دقیقا فرداش) بدو بدو رفتم داروخانه وتنوئید خردیم اما تو بگو یک گرم کم کنم نشد که نشد
مجیک خریدم (ناگفته نمونه که مرتب نخوردم ) 2-3 کیلو کم کردم اما بعد یه هفته به علت پرخوری به حالت اول برگشتم

ونوستات (نامرتب وبا دلسردی)خوردم کما فی سابق هیچی به هیچی.....

تا اینکه برای عید بوتانیکال خوردم البته بارژیم بازهم 2کیلو کم کردم اما بعدش برگشت

الان توی دلت میگی چه فولاد زره ایی این (خنده)

حالا توبگو چی کارکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قدم 167 وزنم 70
یعنی اگه بشم 60 سایزم صفر میشه (یعنی میشه همچین روزی رو ببینم)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
2706