2726
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2214675 بازدید | 19745 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والله منکه از ادیوس خیلی راضی بودم و خداییش وزن کم کردم شما داری الگی تبلیغ میکنی خدارو خوش نمیاد این همه هزینه بدی و نتیجه نگیری اونم تو این شرایط که همه چی سربه فلک‌کشیده من یه بسته ادیوس گلد از مهاباد سفارش دادم وخیلی ازش راضی بودم

2728

هرکی برای اولین بار بخاد وزن کم کنه با ورزش و رژیم وزنش سریع میاد پایین و بعضی دوستان فکر میکنند اثره قرص هست در صورتی که من الان برای سومین بار میخام وزن کم کنم هر قرصی هم که اینجا گفته شده امتحان کردم ولی بدنم عادت کرده و مقاومت میکنه .برا همین لطفا با اطمینان تبلیغ از چیزی نکنید 

دوستان توجه کنید که هر جا تایپیک لاغری زدن چند نفر دارن سر همه کلاه میذارن و با گفتن اینکه من از این ...

واقعا جای تاسف داره حرف تون همه جا نظر میدم و درباره همه چی تاپیک میزارم تازه خیلی وقت هم هست از لاغریم حرفی نزدم. لابد خودت کلاه برداری که بقیه رو کلاه بردار میبینی

اینایی تبلیغ میکنن فقط به خاطر منافع خودشونه و میخوان سر بقیه رو کلاه بزارن من از همین سایت چند تا شماره ورداشتم و دارو گرفتم هیچ نتیجه ای نداد به کنار تازه کلی عوارض داشت تا اینکه از همین پیج شماره مهاباد رو ورداشتم و از اونجا یه بسته ادیوس گرفتم وخدایی خیلی راضی هستم 

وای چقدر تبلیغ چقدر تبلیغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

سلام.

سم پاشی منازل و رستورانها، کترینگ های تهیه غذا، سفره خانه ها، اماکن دولتیو غیر دولتی شرکت های پخش غذا و.....

با یکبار امتحان از شر سوسک های ریز و درشت راحت بشید...

یکبار هم با ما امتحان کنید...

سم های اورجینال وارداتی با نازلترین قیمت ها...

تاکید میکنم سم ها وارداتی هستن با  قیمتهای مقرون به صرفه ..

برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید. درخدمت هستم. ۰۹۳۶۲۸۴۴۱۸۲ قربانی هستم

سلام ی پک لاغری از ی خانومی گرفتم عالی بود گیاهیه متابولیسم بدن رو بالا میبره پاکسازی انجام میده اشتها رو کم میکنه وچربی سوزی میکنه درعرض دوماه ۱۳ کیلو وزن کم میشه ک دیگه برنمیگرده خواستین شمارشو میذارم تماس بگیرین

۰۹۳۷۷۷۳۲۷۹۸

عزیزم پیامتو تو خصوصی که پیام دادی،نتونستم جواب دادم از خانم اقدم گرفتم خدایی فوق العادست هم دلسوزه هم مشاوره کامل میده شمارشم برات میزارم  09396593634 بازم با خودش مشاوره کنی بهترین پیشنهادومیده به خدا کلی پیام میاد تو خصوصیم وگرنه من یه عضو قدیمی و پیامم فقط پاسخ پیام دوستایی که برام پیام فرستادنه 

هر چند الان که پیامارو خوندم دیدم ماشالا انقدر تبلیغ گذاشتن پشیمون شدم چرا جواب پیام بچه هارو اینجا گذاشتم خواستم حذف کنم نتونستم به خدا  والا اینجا صفحات نظرخواهی بود نه تبلیغات نگاه کنید به عضویتم میبینید یه عضو قدیمیم که فقطو فقط به درخواست بچه ها که میفرستن پیام دادم اما خیلییی زشته که اینجوری باعث سردرگمی میشید نه یک بار که پنجاه بار اومدید تبلیغ گذاشتید بازم بچه ها مواظب سلامتیتون باشید لاغری خوبه نه به هر قیمتی 😘

2706