2726
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2214974 بازدید | 19745 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من این داروی لاغری رو از مهاباد گرفتم و واقعا ازش معجزه دیدم ادیوس هم مصرف کردم ولی جوابدهیش مثل این نبود به دوستان توصیه میکنم اگه دنبال جوابدهی وکاهش وزن هستین حتما این دارو رو استفاده کنید این هم شماره مهاباده ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سلام.

من یه چند تا سوال داشتم. 

من ایران زندگی‌ نمیکنم. دنبال قرص لاغری بودم، یک دور "Easy Slim"از ایران برام اوردن. بله لاغر کرد، ولی‌ طپش قلب و مخصوصا بیخوابی خیلی‌ اذیتم کرد. نصف رهاش کردم.

۱- بعدش دقت کردم درستش اینه که رو قرص مینویسن این قرص از چی‌ تشکیل شده، این که ننوشت بود. 

۲- میگن ساخت اسپانیا هست. پس من باید بتونم از اینجا بخرم. پس چرا سایتش رو اینجا پیدا نمیکنم؟ سایتی که رو قرص بود زدم، ظاهراً مال خود ایران بود، چون یه ورژن انگلیسی‌ داشت و یه ترجمه فارسی. هرچی‌ بود مشکوک بود. 

۳- همین سوال‌ها به عنوان سوال و کامنت در اینستگرم زیر پیج ایی که ازشون خرید کرده بودن گذاشتم که پرسیدم، کامنت من پاک شد. Page: fastslimming

۴- الان سوال دارم از اونهایی که میگن از مهاباد یا فعلا جا خریدیم راضی‌ بودیم، زدیم رفت تو خود سایت اصلی‌، می‌شه لطف کنن سایت اصلی‌ رو اینجا بزارن؟ مهم نیست از چه قرصی.

۵- زدم تو گوگل "Adios Grasa"، دیدم این که چینی‌ هست. این "made in Spain" از کجا میاد پس؟

۶- جالب بود که همینطور پیج‌ها رو دونه دونه می‌خوندم دیدم User: "ملی‌۱۳۶۶" هم به این موضوعات اشاره کردن در صفحه ۹۵۵.

اگر اشتباه می‌کنم یا کسی‌ می‌تونه راهنمایم کنه با مدرک بهم راهنمای بده ممنون میشم.

این تاپیکم شده کلا صفحه تبلیغات اگر یه ادم درست و منصف هست که من خدارو شکر باش اشنا شدم خانم اقدم هست اینو هر جا بشینم میگم بچه های نی نی سایت با هر کسی اعتماد نکنید نه شماره میزارم نه حرفی که مثل این تبلیغات باشه فقط حواستون باشه گول هر تبلیغ که عکس قرص یا اسم میدن نخورید من خودم یکی از اعضای قدیمی این تاپیکم وظیفه دونستم که بگم بتون ❤❤😘😘😘

سلام خانما

من صفحات این پست رو خوندم فهمیدم قرص هودیا خوبه

میخلستم ببینم کسی واقعا استفاده کرده تاثیرشو دیده عوارض خطرناک نداره؟؟؟

اخه تو یکی از پیجا یه خانمی گفته بود fda امریکا این قرص تو لیست داروهای ممنوعه قراردهده؟؟

سلام دوستان این صفحات نی نی سایت کلا شده تبلیغات و ادم نمیدونه از کجا خرید کنه ولی واقعیتش خداوکیل م ...

خودت که داری تبلیغ میکنی...دقیقا تعدادتون قابل شمار نیست که برای مهاباد انقد تبلیغ میکنید بسه بابا خسته شدیم آخه ادیوس هم شد قرص فقط تپش قلب داره

2706