2726
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2214836 بازدید | 19745 پست
به به ماری جون بوووووس
عزیزم 30تا دیگه رو اسمش رو نگفت فقط گفت برای تناسب اندامه و بطور موضعی روی چربیها و سلولیتهای ناحیه شکم و پهلو وران اثر میذاره!
تبلیغش رو تو پیک برتر دیدم....میخوای اینم شمارشه 88492073 میخوای تو هم تماس بگیر ببین چه اطلاعاتی میتونی بدست بیاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من اسم اسلیم کوییک رو شنیدم که بی ضرره و گیاهی و ایرانی هست و تو داروخانه ها پیدا میشه عصاره شوید و کرفس

دختر عمه من داروسازه میگفت هیچ ضرری نداره و خیلی هم طرفدار داره

نظر شما چیه؟
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
2728
مرسی ونوس جونم
اخه من تا حالا قرص لاغری مصرف نکردم گفتم با این قرص شروع کنم

البته من حدود 11کیلو کم کردمممم با رژیم و کم خوردن فعلا همون همون 11کیلو که کم کردم ثابت مونده

ولی دیگه خسته شدم میخوام زودی لاغر بشم ................

:)

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
سلام بچه ها. خوبین؟ من می خوام قرص لاغری relacore بگیرم تو این صفحات چند نفری استفاده کردن ولی در مورد ادامه دادنش هیجی نگفتنو پیام هم دادم جواب ندادن. من 30 کیلو اضافه وزن دارم اونایی که این قرصو خوردن تو رو خدا بهم کمک کنین عوارض داشت؟ واقعا کمک کرد بهتون؟
سلام بچه ها. خوبین؟ من می خوام قرص لاغری relacore بگیرم تو این صفحات چند نفری استفاده کردن ولی در مورد ادامه دادنش هیجی نگفتنو پیام هم دادم جواب ندادن. من 30 کیلو اضافه وزن دارم اونایی که این قرصو خوردن تو رو خدا بهم کمک کنین عوارض داشت؟ واقعا کمک کرد بهتون؟
سلام سلام
میخواستم تجربیات ارزشمندم رو در اختیارتون بزارم
من تو مرداد فیل اسلیم گرفتم و تا اخرش استفاده کردم
5 کیلو باهاش کم کردم اما به شدت منو اذیت میکرد...
سردرد.حالت تهوع شدید.بی حالی....یعنی من صبح تا شب افتاده بودم یه گوشه...البته بدن ادما فرق میکنه اما منو که خیلی اذیت کرد...
ولی بعد از اتمامش و اینا هیچ مشکلی واسم پیش نیومد
بعدش قرص مجیک اسلیم هم استفاده کردم
این یکی به بدنم ساخت و 7 کیلو باهاش کم کردم البته من ورزش هم خیلی میکردم و رژیم غذایی هم داشتم

در کل میگم که قرص لاغری بعضیاش خوبه به شرط اینکه ورزش کنید و رزیم هم داشته باشید
اینکه قرص بخورید و بشینید تا لاغر شید اصلا امکان پذیر نیست

من هنوزم رژیمم رو رعایت میکنم بعد 2 ماه برنگشته وزنم...اگه بعد از اتمام قرص باز هم رعایت نکنید وزنتون 2 برابر میشه

امیدوارم اطلاعاتم به دردتون خورده باشه.بوس همتون
سلام بچه ها چه خوب من تایپیک شمارو پیدا کردم...............
من 170قدمه وزنمم 83کیلو من تحت نطر دکتر اعصاب و روانم چون پرخوری عصبی دارم
قرص توپیرومات داد با فلوکستین یه مدت جواب دادشدم 79کیلو اما دوباره شدم 83 خیلی ناراحتم هی میخورم بعدش شب میشینم گریه میکنم
من مشکل کمرم دارم نمیتونم لامصب ورزشم کنم یه نی نی شیطونم دارم اصلا نمیتونم با این هوا حداقل برم پیاده روی هرجا میرم با ماشین

میهوام برم ریداکتیل بگیرم خداکنه به من جواب بده خیلی داغونم ترخدا مثل یه خواهر به منم کمک کنید

اعتماد به نفسمو به طور کامل از دست دادم
بیشتر کسانی که با طنز صحبت میکنند ، با احساس تر و غمگین تر هستند !

(((((وودی آلن)))))
سلام.بجه ها برای کسایی که پرخوری عصبی دارن میگم که یه روشی هست خیلی عالیه
یعنی من که جواب گرفتم جون منم پرخوری عصبی داشتم الان دیگه خیلی بهتر شدممممم و تونستم با این روش 10کیلو کم کنم که الان 2ماهه که اصلا هم رعایت نکردم وزنم ثابت مونده حتی 1کیلو هم کم کردم
مهدی خردمند رو سرج بزن و سی دی هاش رو سفارش بده ارزشش رو داره به خدا

من هم امروز اسلیم کوییک گرفتم بخورم البته من الان متفورمین هم میخورم به تجویز دکتر زنانم....

در مورد بقیه قرصها هم اظلاعات زیادی ندارم
بچه ها من از دکتر داروخونه پرسیدم دقیقا 4تا داروخونه میگن اصل ریداکتیل جمع شده اینا تقلبیشه
ریداکتیل ماده مخدر داره به خاطر همینه که اشتهارو کم میکنه
ترخدا نخورید
یه داروخونه که گفت خانوم بگو بهت شیشه بدم کراک بدم یعنی چی ریداکتیل؟؟؟
بیشتر کسانی که با طنز صحبت میکنند ، با احساس تر و غمگین تر هستند !

(((((وودی آلن)))))
بابا قًرص رو ول کنید ،بیاید اینجا ببینید چه خبره! خواهر یکی از عضو های اینجا به نام بهار از سایت گردشگری http://forum.lastsecond.ir/forum.php برنده دو نفر تور استانبول شده!من دیروز اونجا عضو شدم اطلاعات گردشگری خیلی خوبی در مورد همه جا داره یک نفر هم هفته قبل برنده تور کیش برای دو نفر شده بود

برای شادی روح بابام و پسر عمه ام یه صلوات بفرستین لطفا! *اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم .*
2706