2726
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2214478 بازدید | 19745 پست
الهه جون من پومئول صورتی رو ٢ دوره خوردم ، دریغ از ١ گرم که کم کنم . دلم واسه پولی که دادم سوخت .
هر چی آرزوی خوبه مال تو ، هر چی که خاطره داری مال من ...
اون روزای عاشقانه مال تو ، این شبای بی قراری مال من ...
سلام دوستان ! میشه خواهش کنم به سوال من هم جواب بدین .....
کسی در مورد قرص بوتانیکال اسلیمینگ که این همه تبلیغ میشه تو ماه وا ره اطلاعاتی داره ؟؟؟ کسی مصرف نکرده ؟؟
میخوام بدونم ایا واقعا تاثیر داره ؟؟؟؟
لطفا جواب بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص چاقى سبز خوبه
پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
قرص چاقى سبز خوبه و قرص سرکه سیب و قرص سیر همشمن چربى سوزه و نمیزاره غذا جذب بشه و دفع میکنه سریع
پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2728
قرص چاقى سبز خوبه و قرص سرکه سیب و قرص سیر همشمن چربى سوزه و نمیزاره غذا جذب بشه و دفع میکنه سریع
شرمین جون مرسی که از تجربه ات گفتی - دنبالش بودم چون یکی از دوستام و یک ماه بود ندیده بودم و وقتی دیدمش خیلی لاغر شده بود گفت از این قرص استفاده کرده - 25000 خریده بوده که الان دیگه هیچ داروخانه ای نداره :( من به سختی تونستم آبیشو پیدا کنم که 45000 خریدمش از امروزم شروع کردم - یه رژیم کوچولو و کمی هم ورزش در کنارش می خوام داشته باشم تا 20 روز ببینم چی می شه- ( دعا کنین برام ) :( خیلی از چاق بودنم دارم عذاب می کشم و همه کاری ام انجام دادم

رفتم واسه لیزر (دستگاه آر اف و کاویتیشن) با وجود هزینه زیادش هیچ اثری نداشت برام
رید اکتیل هم خوردم اثر نداشته
طب سوزنی هم رفتم، بی نتیجه بود برام
فقط یه قرصی بود به اسم سیبوترامین که با اوم 27 کیلو در عرض یکماه و نیم کم کردم عالی بوووووووووووووود- که مجوزش لغو شد چون گویا چند نفری سکته مغزی کرده بودند ( اما برای من جز بیخوابی اثر مضری نداشت) اون عالی بود که دیگه پیداش نمیکنم . :(

170 قدمه - 94 وزن ، 25 کیلو شیرین اضافه وزن دارم :( چاقیمم بیشتر تو ناحیه ران و باسنمه

خودمم موندم دیگه باید چی کار کنم -اراده م خوبه ها واسه رژیم اما دیگه خسته شدم
از لیپولیز هم می ترسم .
هلپ می ی ی ی ی ی ی ی - قرص یا شیوه سریع لاغری بگین بهم :((((((((((((((((((
دلم یه زندگی آروم می خواد...!
سلام دوستان من باز اومدم امــــــا

پومئول آبی رو 15 روز دارم میخورم با یه رژیم کوچولو اما هیچ اتفاقی نیافتاده برام - خیلی دپ شدم - من می خوااااام لاغر شم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم یه زندگی آروم می خواد...!
بچه ها منم کمک لازم دارم،یک دوره قبلا مجیک اسلیمینگ قرمز خوردم خو کم کدم الان وزنم رفته بالا دام کلافه میشم پایین نمیاد یکی بیاد به منم کمک کنه.مرسی
برای شادی روح بابام و پسر عمه ام یه صلوات بفرستین لطفا! *اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم .*
سلام دوستان من تازه اینجا رو پیدا کردم
یک تبلیغ دیدم با عنوان پکیج استثنایی لاغری گیاهی...که اگه تا 10 روز اثری ازش دیده نشد یا ناراضی بودیم کل مبلغ رو مرجوع میکنن!!!!!!!
زنگ زدم بهشون گفتن 60تا قرص هودیا هست با 30تا یک قرص گیاهی دیگه ....قیمت هم 150 تومن !

به نظر شما خوبه؟ کسی تجربه ای داشته؟؟؟؟؟
ونوس جونی می بینم هر جا تاپیک قرص لاغریه من و شما همیدگه رو می بینیم

من چند روزه اسلیمینگ شروع کردم توی این 3 روز اصلا تپش قلب و عصبی بودن رو ند اشتم تا ببینیم کی نتیجه میده

اما در مورد هودیا خیلی ها رو شنیدم که نتیجه گرفتن توی برنامم هست یعد اسلیمینگ هودیا رو بخرم

حالا این تبلیغ رو کجا دیدی؟

30 تا دیگه اسمش چیه؟
2706