2726
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2214970 بازدید | 19745 پست
سلام خوبید؟ بچه ها من 30 روزه دارم اسلیمینگ میخورم اما دو هفته است که رو همون 4 کیلو استپ کردم چند روزی میشه که دو تا در روز میخورم اما باز اثری نداره وزنم کم نمیشه اشتهامم نسبت به قبل خیلی زیاد شده خیلی ناراحتم آخه 4 کیلو که فایده نداره پی این همه عوارض قرص رو آدم به تنش بماله بعد فقط 4 کیلو کم کنه
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
سلام کلاه قرمزی خیلی ناراحت شدم، آخه چرا ایتطوری شدی؟ من تا الان 8 کیلو کم کردم تقریبا یک ماهه. شاید اضافه وزنت کمه واسه همین دیر وزن کم میکنی. چقدر اضافه داری؟
فقط گوشه چشمی از نگاه خداوند برای خوشبختی انسان کافیست … به امید آنکه همیشه در نگاهش باشی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاه قرمزی ناراحت نباش دوستم،خیلی ها همینو میگن و به نظرم روند طبیعی قرص باشه چون به قول یکی از بچه ها اگه مرتب کم کنیم که باید بیش از 20تا وزن کم کرد توی یه دوره. ترانه مبارکت باشه دوست گلم،خیلی خوشحال شدم،اینقدری که کم نکردن این هفته م یادم رفت
2728
من امروز شروع کردم بچه ها.....خدا خیر کنه
روی معده ام خیلی سنگینه...مرتب آب میخورم احساس میکنم گاو خوردم

هم سایز و هم وزن خودمو صبح گرفتم که بدونم چقدر کم میکنم....از هفته بعد هم میرم باشگاه
من هر روز و هر روز آماده دریافت هدایای جذاب کائنات هستم.....
2706