2737
2734
عنوان

تو این روزا ‌خوشحالی ای که دارید چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی :((

مال من

اینگه نماز خون هستم و مسلمون

اینکه با تنهایی راحتم

خدا

اینکه سقف بالا سرم هست و آواره نیستم

سلامتی

آرامش

خورد و خوراک دارم و نیازی به گدایی ندارم

کسی که دوسش دارم زنده هست هرچند نمیبینمش

.

.

هیچکدومو نداری؟ چشم و گوش و دست و پا نداری؟ من هیچی رو با این سلامتی عوض نمیکنم

موبایل هم که دارم

2728
2738
مال من اینگه نماز خون هستم و مسلمون اینکه با تنهایی راحتم خدا اینکه سقف بالا سرم هست و آواره نیس ...

اين جمله اخرت كسي كه دوسش داري زنده هست ولي نميبينيش باعث شد دلم بگيره 😔😔😔😔

سوالات حقوقی شما را پاسخگو هستم..
مال من اینگه نماز خون هستم و مسلمون اینکه با تنهایی راحتم خدا اینکه سقف بالا سرم هست و آواره نیس ...

اهوم راس میگی

خیلی ادما با کمتر از چیزی ک ما داریم خوشحالن ولی من قدرشونو نمیدونم

اين جمله اخرت كسي كه دوسش داري زنده هست ولي نميبينيش باعث شد دلم بگيره 😔😔😔😔

نه

دیگه عادت کردم و عادت میکنم

من به خاطر مشکلاتی که دارم جنایی امید به زندگی و رفتم تو دوستامون رو هم ندارم

اما در عوضش تنهایی دوس داشتن رو خدا بهم داده سالها میتونم تنهایی بدون اینکه یه ذره حوصلم سر بره سپری کنم

.

در واقع خدا خیلی چیزا رو بهم داده مثلا اگه پول و کار و خونه و ماشین و دیدن خونواده و  همون شخص که هیچکدوم رو ندارم (خونه رهنم) رو خدا بگه بیا ولی فلج باشی یا کور باشی یا کر حاضر نیستم قبول کنم پس دیگه چرا غم بخورم؟

هرکسی باید قدردان نعمتهاش باشه

اون شخص هم اگه تو این دنیا خیلی ندیدمش انشاءالله تو اون دنیا،  البته اگه تا آخر عمر دوسش داشته باشم چون احساست تغییر میکنه

دختر نازم که عشق زندگیم رو چندین برابر کرده فداش بشم جیگرمه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2706