2410
2553
در واقع الان واکسن ساخته شده فقط منتظر تایید هستند من فکر میکنم تا بهمن دیگه برسه

من حاضرم تا دوسال دیگه هم نرسه ولی حداقل به بقیه کشورها برسه ماهم امید اومدنش برامون کافیه😖

اونوقت چرا؟!

برو ببین نظریاتش در مورد کنترل جمعیت چیه. داروهایی که به عنوان کارهای خیرخواهانه تو گشورهای آفریقایی میده چیه. رفیق فابریک رئیس سازمان بهداشت جهانیه وباهم چه جنایتا که نمیکنند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هووووف ۲ میلیارد!!!!!!! پس حالا حالا ها این نهضت ادامه داره .. راستی کره ی زمین سقوط کنه؟؟؟ علمی ...

😕🙁😶وااای بابامن اینو نگفتم از خوذم ک درنمیارم😭😭😭ازحرفای ک گفتم ۶۰/۷۰درصدش درسته

2456
😂😂😂😂😂😂نه چون ایران خیلی کشور خاصیِ

خاص نیس متاسفانه صاحب نداره

اونایی هم ک اون بالا مالاها نشستن فقط ب فکر منافع خودشونو آقازاده هاشون هستن،کاری ندارن روزی ۴۰۰نفر میمیره یا ن...مهم اینه خار تو پای خودشون نره

راستش من قول میدم بهتون تا ۸سال دیگه اثری از کرونا ویروس نیست  من مطمئنم

تا۸سال چه غلطی کنیم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اینو‌برو ب اونایی ک گفتم بکو ن ب من😂

کی میگه اصن این باره اوله میشنوم کره زمین از مدارش قراره خارج بشه و سقوط کنه 

تو ۴میلیارد سالی که از عمر جهان تخمین زدن این واقعه برای هیچ کره ای نیفتاده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2714
از یه‌دکتر آلمانی شنیدم گفت واکسنش هم اومد نزنین! چون واکسنش رویDNA تغییرات ایجاد میکنه 

هرکتری میخواد بکنه ،بکنه من که دیگه انقدر از این دنیا بریدم حاضرم اگر بعد از کاکسیناسیون قرار باشه ۲ سال هم زنده بمونم و به واسطع ی واکسن بمیرم ،بزنم و اون ۲ سال رو واقعا لذت ببرم از زندگی بعو مردمم مردم مهم نیست دیگه

😍😍😍
ما خودمون کادر درمانیم الکی ب ما اطلاعات نمیدن ک

عزیز دل کادر درمان تو ایران اطلاعاتی که میدن نصفش دروغه و جفنگ ضمن اینکه شما نرس هستی ایا وارد کننده واکسنی؟ایا متخصص ژنتیکی؟

به قول دکتر هاشمیان کاش تو تین مملکت هرکسی جای خودش بود...

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
کره سقوط نکنه شوخی بود دیگه؟

نمیفهمم این خانم اصن چی میگه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😐این خیلی جدید بود بخدا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
برو ببین نظریاتش در مورد کنترل جمعیت چیه. داروهایی که به عنوان کارهای خیرخواهانه تو گشورهای آفریقایی ...

این حرفارو باور نکنید اگر جنایتی درکار بود من و شما نمی فهمیدیم

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤
2706