2737
2734
عنوان

بچه ها کرونا گرفتم

5308 بازدید | 73 پست

الان باید چیکار کنم؟ 

اسکن ریه برم ؟! نرم؟!

دکتر برم؟! نرم؟!

دارو چیزی مصرف کنم....؟!

الان ب جز درمان های خونگی باید چیکار کنم؟؟؟!

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه حالت خیلی بده برو‌دکتر 

البته بیمارستان نرو 

ولی ضعیفه اگه خونه مداوا کن 

اشک‌من‌پیرهنتو‌تر‌کرده…‌همه‌جا‌عطر‌توپیچیده‌ولی…دل دیگه غربتو‌باور‌کرده….  
2738
سلام عزیزم علائمت چیه؟

سلام.  ی شب تب داشتم. ی روز لرز. خوب بودم یهو امروز بدن درد گرفتم و بوییاییم کلا قطع شد.... کامله کامل بویایی ندارم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

چطور میگی کرونا داری؟ دکتر رفتی؟ آزمایش دادی؟

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

دکتر برو حتما اسکن ریه برای اینه که ببینن چند درصد ریه درگیر ه 

هم داروهای دکترو بخور هم دمنوش زنجبیل و دمنوش سیب دارچین  برای تب هم آب سیب با عسل خیلی خوبه 

آب جوشیده با عسل و لیمو ترش و انواع سوپ و آش رو بخور تا خوب بشی

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .

اگه تنگی نفس و درد سینه داری حتما برو دکتر اسکن هم خودش مینویسه اگه تشخیص بده  خوددرمانی نکن هرکاری با دکتر مشورت کن

اصلا هم استرس نداشته باش ماهم تازه خوب شدیم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706