2726
عنوان

برای مامانم دعا کنید،خیلی درد داره

358 بازدید | 29 پست

سلام.صبح چشمش رو جراحی کرده.خیلی درد میکنه.یکسره داد میزنه و ناله میکنه.میگه چشمم داره از شدت درد سوراخ میشه.براش دعا کنید دردش ساکت بشه

مسکن و خواب آور هم خورد ولی اثر نداشت

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

دستشو بذار رو چشش بگه بحق حدقه ومیرالمومنین چشممو شفابده

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..

وای الهی

عمل چی بوده

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چشم.ان شاالله که زودتر اروم میشه دردش..از دکترش بپرسید که باید چیکار کنه یا از اورزانس..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

عزیزم اشکم دراومد الهی به حق امام زمان زود خوب بشه😭مامان منم دیسک کمر داره درد شدیدی داره😭😭😭😭😭😭

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

با مشورت پزشک قطره دیکلوفناک بریزید

ولی فقط یک بار، یک قطره چون ممکنه روند ترمیم رو کمی کند کنه

ولی با همون یه بار خوب میشه

اگه دکترشون اجازه بده

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
چشم.ان شاالله که زودتر اروم میشه دردش..از دکترش بپرسید که باید چیکار کنه یا از اورزانس..

گفته تحمل کنه

عزیزم اشکم دراومد الهی به حق امام زمان زود خوب بشه😭مامان منم دیسک کمر داره درد شدیدی داره😭😭😭😭😭 ...

خدا به مادرت سلامتی بده

مادرت خیلی دراز بکشه

براش 7مرتبه حمد می خونم

ازته دلم دعا می کنم خدابهش سلامتی بده

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2706