2733
2739
عنوان

تو گروهمون عاشق یه نفر شدم😶بیاید کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخام برم بخابم فعلا ظرفامو نشستم  جارو نزدم اووووووه کلی کار دارم من رفتم بخابم سرو صدانکنی ...

😒😒😒😒😒😒😒

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731

با مین برین زیر یه سقف خوشبخت شید

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
سایتم شده مایه بازی چندتا بچه

بده غیر از چندتا تاپیک فوش به مادرشوهر و خانواده ی شوهر است بچه ها شاد بشن؟ 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
سایتم شده مایه بازی چندتا بچه

چالش بود عزیزم

تو جامعه ای زندگی میکنیم که ۱۴سال بچه نیست

پس خوبه واسه اگاهیمون تو همچین سایتایی باشیم

لطفا برای گزارش بزنید تعلیق بشم🙏🙏😊
2738
چالش بود عزیزم تو جامعه ای زندگی میکنیم که ۱۴سال بچه نیست پس خوبه واسه اگاهیمون تو همچین سایتایی ب ...

اخه واسه آگاهی نیومدین ک . اومدین بازی🤣

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
چالش بود عزیزم تو جامعه ای زندگی میکنیم که ۱۴سال بچه نیست پس خوبه واسه اگاهیمون تو همچین سایتایی ب ...

من که دیگه با بچه های سایت کاری ندارم... 😁✋

قول می دم دیگه بهشون گیر ندم😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2706