2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم رفتار با شوهر دو کلید مهم داره، اینکه غرورش رو حفظ کنی و ازش تعریف و تشکر کنی

و دو اینکه شکمش رو همیشه مد نظر داشته باشی که غذا حاضر باشه

بعدشم در کنار اینا به خودت برسی و رابطه داشته باشی هر وقت بخواد یا خودت بخوای

همیشه برو استقبالش. همیشه زمان سلام و خداحافظی ببوسش. همیشه از خانوادش تعریف کن. همیشه خوبیهای خانوادشو بگو. وقتی تو جمعی از خوبیهای شوهرت بگو. هر از چند گاهی بهش بگو خوشحالم که تو همسرمی جز تو با هیچکس انقدر خوشبخت نمیشدم. موقع دعوا زیاد بحث نکن. به هیچ عنوان قهر نکن. 

2738
همیشه برو استقبالش. همیشه زمان سلام و خداحافظی ببوسش. همیشه از خانوادش تعریف کن. همیشه خوبیهای خانوا ...

کارای زیادی میکنم ولي خب فایده نداره این روزا عصابم به شدتتت خورد ‌شده دعوا بشه کمی سکوت میکنم حوصله به خرج میدم چیزی نمیگم اون فوش میده میده آخرش میبینم ک تموم نمیشه منم شروع میکنم من همیشه میگم احترام واجبه همیشه احترام نگه دار 

عزیزم رفتار با شوهر دو کلید مهم داره، اینکه غرورش رو حفظ کنی و ازش تعریف و تشکر کنی و دو اینکه شکمش ...

وقتي خونس همیشه غذا امادس هر چی ک دوس داره میزارم به خودم‌ همیشه میرسم  میدونین اینا خواندگی تفکراشون مال عهد قجره 

دقيقا 

عزیزم خیلی چیزا رو باید حذف کنی 

خیلی چیزا رو باید آروم و با آرامش بگی

مثلا من برادر شوهرم یه حرف زد که بهم برخورد

اونجا هیچی نگفتم

اومدیم خونه یه روز نوازش میکردم همسرم و گفتم اگه داداش من همچین حرفی به تو بزنه، تو چه واکنشی نشون میدی؟ 

گفت خیلی ناراحت میشم، شایدم بهش بگم درست حرف بزن 

گفتم خب داداش تو، اینجوری بمن گفته و من فقط به احترام تو جوابش ندادم

خب بعد شوهرم دستامو بوسید و گفت ممنون که اینقد خوبی، داداش من شعورش در همین حده، ممنون که بزرگواری کردی!!! 

2706