2726
عنوان

ازدواج در سن ۱۷.۱۸سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1874 بازدید | 120 پست
اره خرف شما درسته گلم اما شهزستانی که من توش زندگی میکنم متاسفانه کودک همسری ترویج یافته ودختر۱۶ساله ...

پس سعی کن تو قربانی این قضیه نشی

دوست من دقیقا توی همچین شهرستانی زندگی می‌کرد. اما جنگید

کنکور کارشناسی قبول شد پشت سرش ارشد تهران 

الان اونجا هم ساکن شده و زندگی میکنه و سر کار هم میره

ما از دوران لیسانس با هم دوست هستیم و میدونم چقدر جنگید و چقدر سختی کشید

😉Dare, dream, dance and smile loudly 

سلام 

به نظر من به سن عقلیت رجوع کن . 

سن عقلیت مهمه. 

چون ازدواج بچه بازی نیست. 

من خانومم ۱۸ سالشه من ۲۶ سالمه. خیلی هم اوکی ایم. پس ربطی به سن نداره به دو طرف و عقلشون ربط داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور میشه متوجه شد به بلوغ ازدواج رسیده یا نه؟ 

خب با یه سری رفتار ها کاملا مشخصه 

مثلا این ویژگی ها نشان دهنده ی بلوغ فکری هست 

برنامه ریزی می کنند و هدف دارند و انسان های صبوری هستند و قدرت تطابق پذیری توی شرایط مختلف رو دارن و اینده نگر هستند و همراه و همپا با همسرشون اند و با ترساشون مواجه می شوند و مهارت تصمیم گیری دارند و شکر گزار اند و تلاش‌ گرند و اداب معاشرت اجتماعی رو بلدند

2728
سلام نوع تربیت بسیار متفاوته یک دختر که توی شهرستان زندگی میکنه از سنین کم یک خانوم خونه حساب میشه و ...

عزیزم دختر شهرستان دختر روستا نیست

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
منکه کلا هر طرفمو نگاه میکنم زوج خوشبخت نمیبینم همشون بظاهر ادا درمیارن.ایشالا که شما کلا خوشبخت باش ...

مجردی یا متاهلی مشکلات خودشون دارن ما بیشتر مشکلمون مادیه الانم اوضاع خیلی بدتر شده... ولی بازم خدا روشکر کنارهمیم توی هر شرایط

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
اینجا ۱۶ سالها مادر بچه هستن خخخ

کجایی😞

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

بستگی به خود فرد داره عزیزم ..به این که به بلوغ فکری و احساسی رسیده باشه ...یکی ممکنه تو ١٧ سالگی خوشبخت عالم باشه یکی تو ٣٠ سالگی بدبخت ...منم ١۶ عقد کردم خیلی راضیم شوهرم خیلی خوبه خداروشکر

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
اها نه عزیزم دو تا جمله جداس بد نوشتم میگم البته الان دانشگاه ها زیاد هست پیام نور و غ انتفاعیم زی ...

درسته بعد ازدواج معمولا یا دختر بی خیالش میشه

یا کلا شوهرش اجازه نمیده

کاش دلها در چهره ها بود.....
من از طریق خانوادگی پسر خالم در حال صحبتیم برای ازدواج حالا شایدم نشد،ایشون آمریکا زندگی م ...

اره چون بالاخره تو هم یه هدف محکم داری که همیشه واسه هرکسی پیش نمیاد!

من بودم که توی هر شرایطی سعی میکررم پسرخالم رو راضی نگهدارم که فقط ازدواج کنم باهاش و برم امریکا! 

.

اگه شهرستانی درس هم نمیخونی پسره هم خووووبه نکه بد باشه ۱۸خوبه زیر ۱۸نه من خودم شهر بودم ۱۸کردم

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2706