2737
2734
عنوان

بیایین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 29 پست
بنظرم ی مدل گهواره بخر تاشو باشه بعد دوسال جمع کنی براش تخت بخری من تخت خریدم حالت گهواره ولی الان ب ...

عزیزم مگه گهواره تا چند سالگی میشه استفاده کرد

هرکسی امضامو میخونه از ته دل برای مادر شدنم دعا کنه انشاالله منم یک روز مادر بشم😍⁦❤️⁩
خوب لباس دختر و پسر هم رنگش هم مدلش فرق دارن با هم اونا رو بعد تشخیص جنسیت گرفتم واسه دختر صورتی خوب ...

آره راست میگی موفق باشی 

هرکسی امضامو میخونه از ته دل برای مادر شدنم دعا کنه انشاالله منم یک روز مادر بشم😍⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گهواره و تخت و کمد هم میتونی بگیری ولی یه رنگی بگیر که به دوتا جنسیت بیاد مثل سفید که فرقی نداره بچه دختر باشه یا پسر 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2728
گهواره و تخت و کمد هم میتونی بگیری ولی یه رنگی بگیر که به دوتا جنسیت بیاد مثل سفید که فرقی نداره بچه ...

اره عزیزم سفید خوبه مرسی کمک کردی یکم

2738
بنظرم ی مدل گهواره بخر تاشو باشه بعد دوسال جمع کنی براش تخت بخری من تخت خریدم حالت گهواره ولی الان ب ...

اگر استاندارد سفارش بدی درست کنن تا موقع ازدواج میشه ازش استفاده کرد 

طراحی واجرای داخلی ساختمان
وای خدای من ولی من میخوام به بچه شیر خشک ندم عزیزم لباس چی راستی گهواره خوبه بخرم

منم ندادم ولی احتیاط یه دونه گرفتم گهواره از نظر من خوب و کاربردی خوبه هم زود بخری میشینی تابش میدی بالاسرش قصه میخونی    

از شکموهای سایت هستم  
منم ندادم ولی احتیاط یه دونه گرفتم گهواره از نظر من خوب و کاربردی خوبه هم زود بخری میشینی تابش میدی ...

اره عزیزم وای خدا 

اگر استاندارد سفارش بدی درست کنن تا موقع ازدواج میشه ازش استفاده کرد 

من اماده خریدم کمد و بوفه وتختش  ولی تختش تا سه ساله چون نوزادیه  ی جور خریدم حالت گهواره هم باشه نوجوانا چون تکون نمیخورن بخوایی بچه بخوابونی تکون بدی

خدایا شکرت 🙃
من اماده خریدم کمد و بوفه وتختش  ولی تختش تا سه ساله چون نوزادیه  ی جور خریدم حالت گهواره ...

باید یک جوری درستش کرد که تا ۲۰سال هم ازش استفاده کرد اگه رنگ سفید باشه بهتره

طراحی واجرای داخلی ساختمان
باید یک جوری درستش کرد که تا ۲۰سال هم ازش استفاده کرد اگه رنگ سفید باشه بهتره

تجربه نداشتیم  رنگ کرم سفیده  هم دخترونه میشه هم پسرونه فرقی نداره

خدایا شکرت 🙃
2706