2737
2734
عنوان

خانمای باردار بیاین

62 بازدید | 7 پست

دوران بارداری شماهم  به کندی میگذره یا من فقط اینجوریم ؟!؟! دلم میخواد زود تکون بخوره حسش کنم یکم حس مادرانم فعال بشه ... 

راستشو بخواین حسی ندارم خیلی ...

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چندهفته ای؟

والا اگه طبق اولین روز اخرین پری محاسبه کنم الان 12 هفتم ولی رفتم سونو دکترم گفت که لقاح دیر انجام شده و الان جنین  9هفته و 2 روزشه

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
چند هفته هستی ؟ چاقی یا لاغر؟ جفتت قدامی یا خلفی  جواب این سوالها همه موثره که زود تر یادیرتر ح ...

9هفته ام ... تقریبا تپلم چیزی از وضعیت جفت نمیدونم ... کی مشخص میشه کجاست ؟

9هفته ام ... تقریبا تپلم چیزی از وضعیت جفت نمیدونم ... کی مشخص میشه کجاست ؟

هنوز خیلی زوده عزیزم . چاقی شکمی و جفت قدامی  و احتمالا جنین پسر یکم دیر تر تکون ها حس میشه . البته جنین حرکت می‌کنه ولی مادر متوجه نمیشه .سونو آن تی بری نوع جفت میگه .

2738