2737
2734

فقط آویزان نباشه

گاهی یه خانم با مهارت اشتغال تصمیم میگیره خونه دار بشه

این با کسی که تنها هنرش توی خونه است فرق داره 

و گاهی کسی نه تنها مهارت درآمد زایی نداره بلکه حتی خانه دار خوبی نیست و از لحاظ همه ی آویزان همسرش هست

من اینو اصلا نمیپسندم 

اشتغال وجهه اجتماعی عالی داره

و درآمد هم مهمه

شخصیت آدم شاغل با آدم غیرشاغل فرق داره

😁

من خانه دار ترجیح میدم . خانه داری واقعا خودش یه شغله که شامل نظافت  و رسیدگی خونه و بچه و آشپزی و شوهرداری و مهمانداری و رسیدگی به درس و کتاب بچه . . با اینهمه کار رسیدگی به خودمون و ورزش و یه سری کار ریز هنری خانمانه .. من که دیگه کشش کار بیرون خونه رو ندارم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به روحیه هر کس فرق میکنه اگر شرایط مالی اجازه بده ببینی با کدومشون خوش حالتری بعضیا محیط و یکنواختی خوته رو دوست ندارن میخوان بیرون باشن حالشون اینجوری خوبه اینجور افراد شاغل باشن بهتره ولی بعضیا محیط خونه سرو کله زدن با بچه ها کارهای دلخواه خودشونو میکنن واسه تفریحاشون برنامه ریزی میکنن کتاب میخونن وقت آزاد دارن و .... اینها خونه رو ترجیح میدن بستگی به این داره که برنامه زندگیتو چطوری بریزی که حاااااال دلت خوش باشه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
من شاغلم ..عاشق کارم بااینکه جنگ روانیه 😂درآمدم خوبه به شدت قوی هستم و کسی نمیتونه بگه بالا چشمت اب ...

عزیزم میشه بپرسم حقوق یه کارمند دادگستری که تو قسمت حسابداری کار می‌کنه و ده سال سابقه داره چقدره؟حقوق مدیر دفتر قاضی با ده سال سابقه چطور؟ببخشا اگه دوست داری جواب بده.

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2728
عزیزم میشه بپرسم حقوق یه کارمند دادگستری که تو قسمت حسابداری کار می‌کنه و ده سال سابقه داره چقدره؟حق ...

بخش حسابداری در واقع پست کارشناسی محسوب میشن و با 10 سال بین 7 تا 10 میگیرن ...حالا اب و هوا و شهر و خیلی چیرا موثره 

مدیر دفتر هم همینه بین 7 تا 10 حالا بهره وری هم هست ..مدیر دفتر اجرای احکام ها بیشتر میگیرن چون نیم عشر هم هست 

قاضی یک عنوان کلی هست عزیزم ممکنه قاضی دادرس باشه یا رییس شعبه ..و مدرک تحصیلی و اینکه قاضی دادگاه یا دادسرا یا تجدیدنظر باشه مهمه ...کلن بالای 10 هستن

بخش حسابداری در واقع پست کارشناسی محسوب میشن و با 10 سال بین 7 تا 10 میگیرن ...حالا اب و هوا و شهر و ...

ممنون از اینکه جواب دادین این مبلغ برای شهرستانه؟یاتهران؟مثلا رشت هم همینقدره؟

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
ممنون از اینکه جواب دادین این مبلغ برای شهرستانه؟یاتهران؟مثلا رشت هم همینقدره؟

من متوسط حدودی گفتم که واسه کل ایران باشه ...حالا من تهرانم این اعداد نزدیک تهرانه اما شهرستانها نهایت 5 درصد کمتر بگیرن از ما وگرنه همینه رنج حقوقی

2738